reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Nie wiem czy któraś z Was ma taki objaw ja mam raz na jakiś czas takiebuczucie jak by mi się pokarm zbierał dosłownie. Nigdy tego wcześniej nie miałam. Rwanie i uczucie jakby mleko napływało 😁 fajne uczucie😁 ale mleka nie ma i siary też nie.
Ja tak miałam wczoraj wieczorem.Dziewne uczucie.
 
I skąd te zagrożenie? Miałaś bóle jakieś??
Nie,tylko wyciek delikatny z piersi.Czasami mnie brzuch ciągnie w dół Ale to kilka razy tak miałam i to wieczorem po jakimś aktywnym dniu.Skórczów też nie mam jakichś konkretnych tylko czasem takie " cyk" i od razu puszcza no i nie jest regularne ani nic.Ale faktycznie częściej mi sie zzdarza ból na wysokości prawego jajnika.Zleciła mi też badania na hormony.Skarżyłam się na upławy,powiedziała,że w ciąży upławy to nie jest norma,że albo zapalenie albo hormony A wyniki moczu mam dobre poza tym jestem po kuracji bakterio i grzybobójczej.
 
Nie,tylko wyciek delikatny z piersi.Czasami mnie brzuch ciągnie w dół Ale to kilka razy tak miałam i to wieczorem po jakimś aktywnym dniu.Skórczów też nie mam jakichś konkretnych tylko czasem takie " cyk" i od razu puszcza no i nie jest regularne ani nic.Ale faktycznie częściej mi sie zzdarza ból na wysokości prawego jajnika.Zleciła mi też badania na hormony.Skarżyłam się na upławy,powiedziała,że w ciąży upławy to nie jest norma,że albo zapalenie albo hormony A wyniki moczu mam dobre poza tym jestem po kuracji bakterio i grzybobójczej.

Zmień tego lekarza, bo co ma pomóc luteina w tak wysokiej ciąży na przedwczesny poród. No a niestety jesteś nim zagrożona ze względu na palenie i picie w ciąży o czym pisałyśmy Ci w tym drugim wątku.
Wycieki siary od połowy ciąży są też całkowicie normalne. Jedne mają inne nie. Przy takich obciążeniach: używki, problemy psychiczne naprawdę powinnaś być prowadzona przez kogoś kompetentnego
 
Zmień tego lekarza, bo co ma pomóc luteina w tak wysokiej ciąży na przedwczesny poród. No a niestety jesteś nim zagrożona ze względu na palenie i picie w ciąży o czym pisałyśmy Ci w tym drugim wątku.
Wycieki siary od połowy ciąży są też całkowicie normalne. Jedne mają inne nie. Przy takich obciążeniach: używki, problemy psychiczne naprawdę powinnaś być prowadzona przez kogoś kompetentnego
O wow, tych faktów to ja nie znałam... A to na pewno wpływ ma.
Też mi się właśnie wydaje, że tak czy siak dziwne zalecenia lekarza, no ale tak jak pisałam - lepiej w tę stronę niż w drugą, chociaż dodatkowa konsultacja nie zaszkodzi.
 
Dzisiaj byłam na wizycie u mojej doktor.Powiedziałam jej o wycieku z piersi.Ciąża zagrożona,dostałam luteine na podtrzymanie i zalecenie wyłącznie leżenia do końca plackiem w łóżku.Ponoć mam problem z hormonami stąd też upławy, nie ma mowy o zapaleniu wyniki moczu mam prawidłowe.hemoglobine też troszke za niską.
Whaaaat? Ja dostałam luteinę ze względu na stwardnienie brzucha i skracającą szyjkę. Więc wydaje mi się, że ta Twoja doktor jest trochę jakaś dziwna. Na wyciek mleka luteina? Dziwne, pierwsze słyszę o takich zaleceniach. 🙉
 
Whaaat... A sprawdzała Ci szyjkę? Jaka długość?
Strasznie dziwne te zalecenia, no ale lepiej w tę stronę niż zignorować objawy.
A jakie hormony Ci zleciła zbadać?
Miałam na połówkowym badaną.33mm zamknięta.Teraz powiedziała lekarka też,że do obserwacji.Do badania mam FT4 I TSH
 
Miałam na połówkowym badaną.33mm zamknięta.Teraz powiedziała lekarka też,że do obserwacji.Do badania mam FT4 I TSH
Też mam 33 mm i mój lekarz nie panikuje. A hormony tarczycowe normalnie bada się w ciąży, nie miałaś na początku? To też nic strasznego, pewnie połowa z nas tutaj ma niedoczynność
 
reklama
Do góry