reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Gdy chodzę bądź stoję mam ciągle uczucie parcia na pęcherz i chęci iść siuku nie wiem czy to przez te bakterie w moczu czy może to normalny objaw na tym etapie ciąży 23tydz? Jak to u was wygląda
Mam to samo, pytałam moją gin i po prostu dziecko tak mi naciska…. Mocz mam prawidłowy, mam 21tc
 
reklama
Gdy chodzę bądź stoję mam ciągle uczucie parcia na pęcherz i chęci iść siuku nie wiem czy to przez te bakterie w moczu czy może to normalny objaw na tym etapie ciąży 23tydz? Jak to u was wygląda
Raczej bakterie, u mnie jest 24 tydzień a wcale nie odczuwam jakiegoś strasznego parcia na pęcherz
 
Nie jest mówione, że to bakterie, każde dziecko jest inaczej ułożone ja małego czuje bardzo nisko i też czuje parcie na pęcherz a mocz ok. U mnie dziś 22+7
 
Każda z nas ma swoje zdanie i wie co najlepsze będzie dla jej dziecka😊 co do tematu leżaczków też zdania są podzielone. U mnie akurat wszystkie dzieci wychowywały się w leżaczku. Teraz będzie czwarty dzidziuś i myślę że leżak będzie zakupiony. Fajna sprawa nawet podczas wykonywania obowiązków bo leżak wszędzie tam gdzie ja i dzidziuś na oku. Jeżeli chodzi o matę też się fajnie sprawdza ale mi akurat u ciut większego dzidziusia😊
 
Dziewczyny ja jestem załamana nie dość że te bakterie w moczu to jeszcze syn zaraził mnie owsikami i to akurat teraz... dzwoniłam do lekarza i powiedziała że w ciąży nie można zastosować lekarstwa jedynie domowe sposoby...co mnie jeszcze czeka do końca ciąży to ja już nie wiem...
 
Dziewczyny ja jestem załamana nie dość że te bakterie w moczu to jeszcze syn zaraził mnie owsikami i to akurat teraz... dzwoniłam do lekarza i powiedziała że w ciąży nie można zastosować lekarstwa jedynie domowe sposoby...co mnie jeszcze czeka do końca ciąży to ja już nie wiem...
Z domowych sposobów to polecam pestki z dyni. Jeść oczywiscie ;)
 
Dziewczyny ja jestem załamana nie dość że te bakterie w moczu to jeszcze syn zaraził mnie owsikami i to akurat teraz... dzwoniłam do lekarza i powiedziała że w ciąży nie można zastosować lekarstwa jedynie domowe sposoby...co mnie jeszcze czeka do końca ciąży to ja już nie wiem...
U nas młody miał owsiki. Ja jadłam dużo kapusty kiszonej i ogórków Kiszonych :) tak zaleciła mi babcia :) i faktycznie pomoglo
 
U nas młody miał owsiki. Ja jadłam dużo kapusty kiszonej i ogórków Kiszonych :) tak zaleciła mi babcia :) i faktycznie pomoglo
O tak też prawda. Kiszonki. No i polecam wyprać posciele i bielizne wysokiej temperaturze. A nawet wszystko jeszcze dokladnie przeprasować. Nooo i zgłosić w przedszkolu <o ile tam jeszcze nie wiedzą> tam też trzeba gruntowanie posprzatać i dobrze, żeby inni rodzice dzialali u swoich dzieci.
 
Dzisiaj byłam na wizycie u mojej doktor.Powiedziałam jej o wycieku z piersi.Ciąża zagrożona,dostałam luteine na podtrzymanie i zalecenie wyłącznie leżenia do końca plackiem w łóżku.Ponoć mam problem z hormonami stąd też upławy, nie ma mowy o zapaleniu wyniki moczu mam prawidłowe.hemoglobine też troszke za niską.
 
reklama
Dzisiaj byłam na wizycie u mojej doktor.Powiedziałam jej o wycieku z piersi.Ciąża zagrożona,dostałam luteine na podtrzymanie i zalecenie wyłącznie leżenia do końca plackiem w łóżku.Ponoć mam problem z hormonami stąd też upławy, nie ma mowy o zapaleniu wyniki moczu mam prawidłowe.hemoglobine też troszke za niską.
Na wyciek z piersi dostałaś luteine?
 
Do góry