reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja mam Roan Basa Soft ale kupiony dla pierwszego dziecka i teraz trzecie będzie jeździć. Raz go zepsulam niestety i producent poza gwarancja przysłał mi kuriera,zabrał szkielet,naprawił i odesłał 😁 także miło z ich strony ❤️ produkcję mieli wtedy w Częstochowie i pewnie dalej majam gondole ma naprawdę wielka a przy moich "małych" dzieciach super sprawa bo w niektórych byłoby im ciasno. Ma koła pompowane i teraz w listopadzie 2020 wymienialiśmy dopiero bo jedna się już przebiła więc wszystkie nowe piękne założył mąż, a tak to bez zmian. Kusi mnie przeokrutnie żeby go wystawić za niewielką kwotę i kupić inny za mała kwotę używany bo mam okropna chęć zmiany na 3 dziecko ale chyba jednak sama spacerówkę późniejsza -mamy z lionelo, wystawie i może zakupie greemtoo czy jak to się pisze 🙈 ale to jak dziecię będzie większe już a stary wózek odnowie wkładka zapewne żeby się coś zmieniło😅 a no i następnym razem chyba ciemny stelaż bym brala czarny albo szary
 

Załączniki

  • 7058f8dc-ea45-4bf7-9632-1cfb92163bae.jpg
    7058f8dc-ea45-4bf7-9632-1cfb92163bae.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 53
  • f36775ba-a707-4aa9-8c09-c55bfbc4411e.jpg
    f36775ba-a707-4aa9-8c09-c55bfbc4411e.jpg
    93,2 KB · Wyświetleń: 58
Tylko Alek jest od Aleks. Aleksander to Olek 😅
I ja cale zycie tez mowilam ze Aleksander to alek. Dopoki nie poznałam dwóch facetów o imieniu: Aleksander i Alex. Oboje mnie zjeb*li za przeproszeniem 😂 i ja zawsze jak przychodzili do mnie na rehabilitacje to się droczyłam z Aleksandrem ze Alek😂
Alex super imię.Ja zawsze chciałam mieć syna o imieniu Adrian.Byłam tego wyboru pewna i cieszyłam się,że później nie będzie trzeba się zastanawiać.Los tak sprawił,że mam faceta o imieniu Adrian.😃😃I wszystkie plany wzięły w łeb haha
 
Mój synuś ma na imię Franio i jest mega zajebisty❤️🙂 zanim zaszłam z nim w ciążę to już wiedzieliśmy że Franio będzie a imię tez popularne dosyć. Nie patrzyłam na to. A wołać można na różne sposoby. Podobno Franki fajne chłopaki🙂
Ja chciałam nazwać synka Franek ale partner nie chce się zgodzić 😢

i jaki polecacie ? ( jaki wybrałyście )
Ja kupiłam cybex priam 2.0 ale tez bardzo muuvo brałam pod uwagę (u mnie na osiedlu to chyba ze 4 czy 5 kobiet ma właśnie ten wózek)
 

Załączniki

  • Screenshot_20220114-104939_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220114-104939_Samsung Internet.jpg
    138,7 KB · Wyświetleń: 58
Alex super imię.Ja zawsze chciałam mieć syna o imieniu Adrian.Byłam tego wyboru pewna i cieszyłam się,że później nie będzie trzeba się zastanawiać.Los tak sprawił,że mam faceta o imieniu Adrian.😃😃I wszystkie plany wzięły w łeb haha
A mi sie Alex wlasnie nie podoba 😅 A moze maz sie na to zgodzi?
Ja kiedys sobie leżałam z mezem i wybieraliśmy imię przez chwile zapomnialam jak ma na imię i zaproponowalam A on ze nie, nie zgadza się no i z takim oburzeniem ze wszystko odrzuca to sie zapytalam wkoncu zla "Czemu Ci sie te imie kuzwa nie podoba?!" a on do mnie "Ty serio się pytasz? A jak ja mam na imię?" 😂 Jezu, jakim śmiechem wybuchłam, no nie wiem jakim cudem zapomnialam jak ma na imię 😂😂
Adrian tez mi sie bardzo podoba, ale moj sie w zyciu nie zgodzi na to ze względu na to ze moj byly sie tak nazywał 😂
 
reklama
A mi sie Alex wlasnie nie podoba [emoji28] A moze maz sie na to zgodzi?
Ja kiedys sobie leżałam z mezem i wybieraliśmy imię przez chwile zapomnialam jak ma na imię i zaproponowalam A on ze nie, nie zgadza się no i z takim oburzeniem ze wszystko odrzuca to sie zapytalam wkoncu zla "Czemu Ci sie te imie kuzwa nie podoba?!" a on do mnie "Ty serio się pytasz? A jak ja mam na imię?" [emoji23] Jezu, jakim śmiechem wybuchłam, no nie wiem jakim cudem zapomnialam jak ma na imię [emoji23][emoji23]
Adrian tez mi sie bardzo podoba, ale moj sie w zyciu nie zgodzi na to ze względu na to ze moj byly sie tak nazywał [emoji23]
Mi się bardzo podoba Aleksander, zdrobniale Olek i tak wołam do siostrzeńca. Ale np siostra i jej mąż wolaja do małego Aleks i to mi się kompletnie nie podoba bo to takie wymuszone, nie polskie [emoji57] ale to takie moje skromne zdanie.
 
Do góry