reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja też sie zapierałam, że nie chce popularnego imienia, nawet na początku tutaj o tym wspominałam, ale myślałam, że będzie córka 😅 problem się pojawił gdy okazało się, ze będzie syn. Przewertowaliśmy całą encyklopedie imion i przy każdym mieliśmy jakie uwagi i sie krzywilismy, bardzo długo dyskutowaliśmy i ostatecznie będziemy wybierać pomiędzy Frankiem i Jankiem czyli tez czołowka najpopularniejszych imion🙈 już wolimy mega popularne niz takie które nam się nie podoba..
Mój synuś ma na imię Franio i jest mega zajebisty❤️🙂 zanim zaszłam z nim w ciążę to już wiedzieliśmy że Franio będzie a imię tez popularne dosyć. Nie patrzyłam na to. A wołać można na różne sposoby. Podobno Franki fajne chłopaki🙂
 
My chcemy dać malutkiej na imię Sandra,ale mało komu się podoba i nie wiem co zrobić.
Mi się podoba to imię, ale długo po czasie, w małej miejscowości rzadkie imię to przekleństwo - legendy żyją własnym życiem i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

A teraz mamy sami problem z imieniem bo partner chce rzadkie - powyżej top 100 w populacji (nawet nie tylko z roku na rok), a ja jednak ciut popularniejsze (top 50-100 już wchodzi w grę najchętniej)... Bo właśnie miałam dość rzadkie imię mimo, że znane i powiedzmy normalne niż jakieś Jessicki czy inne problematyczne bo formy pisania są różne...

Ale partner ma popularne imię i zna uroki częstego imienia, a ja jestem z małej miejscowości i znam uroki rzadkiego imienia
 
Moja jest w ciężkim szoku, jak powiedziałam, że nie będzie Aleksandra. Bo ja od dziecka mówiłam, że jak będzie syn,to będzie Alek 😂
Tylko Alek jest od Aleks. Aleksander to Olek 😅
I ja cale zycie tez mowilam ze Aleksander to alek. Dopoki nie poznałam dwóch facetów o imieniu: Aleksander i Alex. Oboje mnie zjeb*li za przeproszeniem 😂 i ja zawsze jak przychodzili do mnie na rehabilitacje to się droczyłam z Aleksandrem ze Alek😂
 
Moja jest w ciężkim szoku, jak powiedziałam, że nie będzie Aleksandra. Bo ja od dziecka mówiłam, że jak będzie syn,to będzie Alek 😂
Ja kiedys jako dziecko mowilam ze moj synek bedzie Michał albo Marco. W życiu, moja siostra ma drugiego meza o imieniu Michał i mi zbrzydło. Moja druga siostra dokladnie tak samo, miala swojego pierwszego meza Michała. Jakby innych imioon na świecie nie bylo 😂
 
Dziewczyny dla dobra i spokoju naszych dzieci nie zaczynamy tu tematów o polityce,kościele i szczepieniach bo to drażniące tematy dla każdego.
Pozdrowienia dla Was i rosnących bobasków.
Ja dzisiaj się ucieszyłam bo w szpitalu w którym będę rodzić wyremontowali cały blok porodowy i jest jakby luksusowo :) sa osobne pokoje -wcześniej była jedna sala na której były 3 łóżka do rodzenia oddzielone od siebie ścianka i zasłonką.
To szpital w Knurowie? 🙈
 
reklama
Ja kiedys jako dziecko mowilam ze moj synek bedzie Michał albo Marco. W życiu, moja siostra ma drugiego meza o imieniu Michał i mi zbrzydło. Moja druga siostra dokladnie tak samo, miala swojego pierwszego meza Michała. Jakby innych imioon na świecie nie bylo 😂
Mój 1synek był Michał i to też wybrane imię było w 5klasie sp, tak jak imię córki... Więc teraz imię odpada...

A teraz młoda zgodziła się na Marek jak będzie mogła do niego mówić Marco... Ale nadal kręci nosem 🤣
 
Do góry