reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Nataśka, ja dziś w nocy też miałam potworne bóle brzucha. Myślałam, że mi wnętrzności rozrywa, spać nie mogłam. Martwiłam się, że z małą coś nie tak, dlatego tak cieszyłam się na tę dzisiejszą wizytę u gin.
A za oknem armagedon się rozgrywał. Wiało i lało potwornie :o

Ja, już po wizycie :) Żadnej cukrzycy uff, ale tsh mi się podniosło z 2,19 na 2,58, więc muszę zwiększyć dawkę leku.
Mała ziewała na usg niemożliwie :D Też ją pogoda nastraja ;) I w 25+6 tc waży ... 910 g :szok: Czym zaskoczyła nawet gin :D Mam nadzieję, że trochę wyhamuje z tym rośnięciem ;)
Z L4 nie było problemu, zatem oficjalnie od dziś na zwolnieniu :)


Mam nadzieję, że dostałaś l4 i w miarę odpoczywasz. Cieszę się, że wszystko z maleńką dobrze :)
Cieszę się, że wszystko dobrze :) Tak dostałam L-4 i odpoczywam ;) Spora ta Twoja dziewczynka, ciekawe do ilu dobije
Mi waga tak samo rośnie. A wręcz rośnie jak szalona ;( niby nie widać po mnie. Nawet usłyszałam za jak na 7miesiąc to mam naly brzuch. No ale cóż wagi nie oszukam.


Wizytuje 18.03 mam nadzieję że z synkiem wszystko ok... Ostatnio mam wrażenie że jakby się mniej ruszał w porównaniu do kiedyś. Martwi mnie to trochę....
A może przez to że ciągle w ruchu jestem???
Ktoś coś wie jaka zależność pomiędzy aktywnością matki a ruchami dziecka? ;) :)
Oby mi się tylko zdawało...

Jeszcze Was zapytam nie chce panikowac i panikara też nie jestem ale czy czasem macie taką myśl czy Wasze dziecko będzie zdrowe? W sensie rozwoju itp? czy tylko mi taka obawa przeszła przez myśl....
Niestety ciągle o tym myślę, za każdym razem lekarz mówi , że jest ok itp... ale wiecie to tylko sprzęt... Wzorku nie sprawdzi, uszu też... ale musimy myśleć pozytywnie :)
Hej :)

Glukoza cytrynowa jest nawet znośna. Te czekanie faktycznie gorsze, ale jakoś zleci i z głowy :) powodzenia drinkującym z glukozą :)

Co do ruchów to zauważyłam, że moja rusza się więcej, gdy leżę bądź siedzę.. jak jestem w ruchu to jakoś jest spokojna.

Te obawy i mnie nachodzą... Jeszcze gin powiedziała tekst: wszystko jest ok co widać, ale wiadomo że na usg wszystkiego nie zobaczymy i jakoś mi to od wczoraj siedzi w głowie :/ poza tym kobieta, która ze mną czekała opowiadała, że widziała przypadek jak matka przewróciła się na schody i dzidziuś nie przeżył :( masakra...tak mi to wszystko siedzi od wczoraj
emoji26.png
O kurczaku to faktycznie przykra sprawa... musimy poprostu na siebie uważać.... musimy też paięta
A ja was zaskocze...wczoraj byliśmy na niespodziewanych zakupach i mamy wszystko juz na maleństwo...pozostalo kupić rzeczy typu balsam oliwka itp..
Wow to fajnie, że macie już wszystko... a przed nami dopiero szał zakupowy będzie :)
 
reklama
a co do cytrynowej glukozy rozumiem, że normalnie w aptece to kupujecie?? wiecie 7 lat temu to ja nie widziałam, że takie sami są :D a dodajecie do tego jeszcze cytrynę??
 
a co do cytrynowej glukozy rozumiem, że normalnie w aptece to kupujecie?? wiecie 7 lat temu to ja nie widziałam, że takie sami są :D a dodajecie do tego jeszcze cytrynę??
Ja zakupiłam na miejscu podczas badania i mieli cytrynową. Moja mama kupowała w aptece i niestety była tylko "zwykła". Zadzwoń do punktu pobrań i zapytaj czy możesz u nich zakupić. Ja płaciłam 6zł. Moim zdaniem cytryny do tego już nie trzeba, bo w smaku imho jest naprawdę znośna. Trzeba tylko brać na kilka razy, bo strasznie "zalepia" gardło. Ja pomiędzy przełykałam odrobiną wody, którą mi podali.
 
Ja zakupiłam na miejscu podczas badania i mieli cytrynową. Moja mama kupowała w aptece i niestety była tylko "zwykła". Zadzwoń do punktu pobrań i zapytaj czy możesz u nich zakupić. Ja płaciłam 6zł. Moim zdaniem cytryny do tego już nie trzeba, bo w smaku imho jest naprawdę znośna. Trzeba tylko brać na kilka razy, bo strasznie "zalepia" gardło. Ja pomiędzy przełykałam odrobiną wody, którą mi podali.
Ooo super nie wiedziałam, że u nich też można :) teraz się wszystko zmieniło ;)
 
a odnośnie jeszcze wagi maluszków, pamiętacie może ile Wasze dzieciaki ważyły w 24 tc??
Przyłączam się do pytania, bo waga mojej córeczki (i jak tu napisać "maleńkiej" :D ) trochę mnie przeraziła. Zwłaszcza, że na poczekalni u gin siedziałam z kobietą, która miała jeszcze ok 2 tyg do porodu, a jej "mała" miała już 3800g. Powiedziałam mojemu m, że chyba zacznę się głodzić :D ;)
 
Pomiary usg nie są dokładne, może wcale nie będzie taka duża :)
Przyłączam się do pytania, bo waga mojej córeczki (i jak tu napisać "maleńkiej" :D ) trochę mnie przeraziła. Zwłaszcza, że na poczekalni u gin siedziałam z kobietą, która miała jeszcze ok 2 tyg do porodu, a jej "mała" miała już 3800g. Powiedziałam mojemu m, że chyba zacznę się głodzić :D ;)
Grabcia- super, ze już masz wyprawkę, ja teraz jestem zajęta organizowaniem urodzin córki, jeszcze zaraz rodzice do nas przylatują, więc jest co robić :)

Co do ruchów, to dziecko jest bardziej aktywne jak odpoczywamy, a kiedy chodzimy, to tak jakby kolyszemy je i maluszek śpi.
 
Przyłączam się do pytania, bo waga mojej córeczki (i jak tu napisać "maleńkiej" :D ) trochę mnie przeraziła. Zwłaszcza, że na poczekalni u gin siedziałam z kobietą, która miała jeszcze ok 2 tyg do porodu, a jej "mała" miała już 3800g. Powiedziałam mojemu m, że chyba zacznę się głodzić :D ;)
Głodzenie nie ma znaczenia :) ja przy pierwszej córce jadłam tylko i wyłącznie chleb z masłem :) ( bo na nic nie miałam ochoty) a młoda się urodziła 3250 (czyli tak normalnie), natomiast teraz jem dużo ( również dużo słodkiego:)) i wychodzi na to, że będzie z mniejszych dzieci, ale ciekawa jest o ile :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.

@Grabcia123 Super, że masz temat wyprawki z głowy.

U mnie niestety twardnienie brzucha za każdym wstaniem i chyba za dużo skurczy na dobę. Jutro rano mam badania z krwi magnezu, dziś nospa I leżenie, ale jak nie będzie poprawy do jutra to czeka mnie oddział ehh.... [emoji58]
 
Do góry