reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Witaj! Jak somopoczucie w ciąży? Ile masz lat. To też moja pierwsza ciąża i dużo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się od doświadczonych mam.

Jestem z Warszawy, niedługo będę świętować 30 urodziny.
A czuje sie świetnie, przynajmniej chwilowo [emoji6] od początku ciąży przeszłam juz chyba wszystkie możliwe dolegliwości i sama jestem zdziwiona ile mam teraz energii. Niestety po intensywnym dniu zaczyna mi sie juz powoli dawać we znaki ból pleców a od początku przytyłam dopiero 3kg. Strach pomyśleć co będzie pózniej [emoji85]
 
reklama
Jestem z Warszawy, niedługo będę świętować 30 urodziny.
A czuje sie świetnie, przynajmniej chwilowo [emoji6] od początku ciąży przeszłam juz chyba wszystkie możliwe dolegliwości i sama jestem zdziwiona ile mam teraz energii. Niestety po intensywnym dniu zaczyna mi sie juz powoli dawać we znaki ból pleców a od początku przytyłam dopiero 3kg. Strach pomyśleć co będzie pózniej [emoji85]
No to zazdroszczę energii,bo ja mam zapał na chwilę i strasznie szybko się męczę. Mało przytylas.nic się nie martw po ciąży będzie dieta o zrzucanie. A póki co jedzmy rozsądnie.
 
Tak weszłam Ulko na wasze forum i na co trafiłam, dodaj,że jak rodziłam drugą córę to poród poszedł w 1,5godz i sn. Mała tak sie pchała i daje do wiwatu już 4,5 roku [emoji14] Buziaki słońce i dla was pozostałych czerwcóweczek
ps. poród nie taki straszny jak go malują :D
Nie podglądaj nas, tylko spraw sobie kolejne maleństwo i się zapisz do październikowych dziewczyn;)
Jestem z Warszawy, niedługo będę świętować 30 urodziny.
A czuje sie świetnie, przynajmniej chwilowo [emoji6] od początku ciąży przeszłam juz chyba wszystkie możliwe dolegliwości i sama jestem zdziwiona ile mam teraz energii. Niestety po intensywnym dniu zaczyna mi sie juz powoli dawać we znaki ból pleców a od początku przytyłam dopiero 3kg. Strach pomyśleć co będzie pózniej [emoji85]
Ja też na początku bardzo zmeczona byłam itd. 3 kg to nie dużo. Teraz trzeba trochę więcej pożywienia dostarczać dla maluszków.
 
Witam sie z bólem głowy.
Wczoraj od popoludnia sie zaczęło, zasypialam z bólem wysmarowana amolem a dzisiaj od rana znowu się zaczęło....

Dzisiaj u mnie na liczniku 17+0 :)
Ruchow brak. Smyrań też. Bąbelków i motylkow również....ehh
 
Witam sie z bólem głowy.
Wczoraj od popoludnia sie zaczęło, zasypialam z bólem wysmarowana amolem a dzisiaj od rana znowu się zaczęło....

Dzisiaj u mnie na liczniku 17+0 :)
Ruchow brak. Smyrań też. Bąbelków i motylkow również....ehh
Nie panikuj tylko. Nie wszystkie czują ruchy u Nas na forum . Jeszcze trochę i poczujesz. U mnie 19 tydzien i słabiutko czuje.
 
Ja mam 19+5 i nadal nie czuje ruchów dziecka:( tzw, mądre,, matki dziwią się ze nie czuje co mnie irytuje. Przecież mamy czas do 22tyg tak?? Zaznaczę że mam nisko odadzone łożysko. Czy ktoś z Was ma podobnie?
 
Laktator tez mi się przydał, ale kupiłam już po porodzie, a w zasadzie maz popędził jak miałam problemy z karmieniem. No i kupił medele swing( jest mega, lepszego nie mogłabym sobie sama kupic)

Potwierdzam. Dzieki Medela Swing juz w szpitalu zaczelam go uzywac i super pobudzil mi laktacje.
 
reklama
Do góry