reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej mamusie, doradzicie?
Chciałam zrobić narzeczonemu 3bita, sama lubię to ciasto ale zastanawiam się czy mogę zjeść krem z paczki? Typu Dr. Oetker czy Cykoria???
 
Hej mamusie, doradzicie?
Chciałam zrobić narzeczonemu 3bita, sama lubię to ciasto ale zastanawiam się czy mogę zjeść krem z paczki? Typu Dr. Oetker czy Cykoria???
To zależy jak robisz 3 bita. Ja zawsze gotuję budyń i ucieram z masłem a na wierzch daje bitą śmietanę i sama ostatnio taki właśnie jadłam [emoji4]
 
Cześc Dziewczyny,

jestem nowa na forum. Jestem na poczatku 20 tc. Jest to moja pierwsza ciąża i wygląda na to, że na początku czerca zostanę mamą dziewczynki :)

trafiłam na Was szukając informacji o fotalikach samochodowych. Niestety mamy samochód bez systemu isofix... czy któraś z Was ma doświadczenie z montowaniem fotelików w takich autach? Czytam o tych basazach, zapinaniu na pasy i musze przyznac że nie mam pojęcia na jakie rozwiązanie się zdecydowac :(
 
Cześc Dziewczyny,

jestem nowa na forum. Jestem na poczatku 20 tc. Jest to moja pierwsza ciąża i wygląda na to, że na początku czerca zostanę mamą dziewczynki :)

trafiłam na Was szukając informacji o fotalikach samochodowych. Niestety mamy samochód bez systemu isofix... czy któraś z Was ma doświadczenie z montowaniem fotelików w takich autach? Czytam o tych basazach, zapinaniu na pasy i musze przyznac że nie mam pojęcia na jakie rozwiązanie się zdecydowac :(
Najlepiej jest jechać do sklepu z fotelikami i porozmawiać, są dobre foteliki do samochodów bez isofixa, kwestia tylko dobrać odpowiedni a do każdego samochodu będzie pasować inny :)
 
Hej mamusie, doradzicie?
Chciałam zrobić narzeczonemu 3bita, sama lubię to ciasto ale zastanawiam się czy mogę zjeść krem z paczki? Typu Dr. Oetker czy Cykoria???
Pewnie że tak :) ważne tylko żeby w kremie nie było surowych jaj czy alkoholu, teraz w szynce nawet znajdziesz tyle chemii że krem z paczki to pikuś xD raz na jakiś czas można "zaszaleć"
 
Takie teksty czasem moga przerazic [emoji1787]a właśnie dziś stwierdziłam że muszę siostrę uprzedzić ze jak bedzie juz po to żeby mi nie opowiadała jak było na porodówce. Bo 6 lat temu mi moja przyjaciółka w dzień mojej obrony zadzwoniła po porodzie i opowiadała jakie to straszne było itd. I że i tak w końcu cc miała. Dobrze że to zapomniałam, ale wtedy byłam przerażona tym co opowiada [emoji23]
Tak weszłam Ulko na wasze forum i na co trafiłam, dodaj,że jak rodziłam drugą córę to poród poszedł w 1,5godz i sn. Mała tak sie pchała i daje do wiwatu już 4,5 roku :p Buziaki słońce i dla was pozostałych czerwcóweczek
ps. poród nie taki straszny jak go malują :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześc Dziewczyny,

jestem nowa na forum. Jestem na poczatku 20 tc. Jest to moja pierwsza ciąża i wygląda na to, że na początku czerca zostanę mamą dziewczynki :)

trafiłam na Was szukając informacji o fotalikach samochodowych. Niestety mamy samochód bez systemu isofix... czy któraś z Was ma doświadczenie z montowaniem fotelików w takich autach? Czytam o tych basazach, zapinaniu na pasy i musze przyznac że nie mam pojęcia na jakie rozwiązanie się zdecydowac :(
Witaj! Jak somopoczucie w ciąży? Ile masz lat. To też moja pierwsza ciąża i dużo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się od doświadczonych mam.
 
Do góry