reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

W pierwszej ruchy czuje sie później niz w kolejnych ciążach. Ja w pierwszej czulam w 19tc, w 2 i 3 nie doczekalam tego momentu.



Hmmm....ja nie wiem czy mam nisko. Wiem że na przedniej ścianie. Mój gin ostatnio mówił ze jeszcze nie czas zeby sie tym martwić. Wiec grzecznie sie slucham.
Nie martwie sie. Po prostu chcialabym :) bo to fajne uczucie :)

Dziewczyny czy któraś bierze jeszcze luteine dopochwowo?

Ja biorę dwa razy dziennie po 100mg
 
reklama
@AasiaI a do kiedy bedziesz brala? Ja wczoraj mialam ostatnia dawke i zastanawiam sie jak to bedzie bez. W sensie czy bede czula jakas roznice.
Hej Emkowa ja bynajmniej podczas pierwszej ciąży brałam luteine do 32 tygodnia ciąży bo miałam zagrożona natomiast po jej odstawieniu nie czułam. Żadnej różnicy....
 
Hej dziewczyny co tam porabiacie, jak się dziś czujecie... Ja fatalnie ; dziś od jakoś dwóch godzin ból brzucha od żołądka na żadnym boku nie mogę leżeć tylko w pozycji polsiedzacej. Jakaś. Tragedia
 
reklama
Do góry