reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja mam 19+5 i nadal nie czuje ruchów dziecka:( tzw, mądre,, matki dziwią się ze nie czuje co mnie irytuje. Przecież mamy czas do 22tyg tak?? Zaznaczę że mam nisko odadzone łożysko. Czy ktoś z Was ma podobnie?

Ja mam 19+2 i łożysko na przedniej ścianie. Wprawdzie czuje od niedawna ruchy, ale rzadko i nieregularne: raz na kilka dni i są bardzo delikatne. Nie mogę sie juz doczekać regularnego kopania ale wiaodmo każda ciąża jest inna i musimy cierpliwie czekać ☺️
 
reklama
Ja mam 19+5 i nadal nie czuje ruchów dziecka:( tzw, mądre,, matki dziwią się ze nie czuje co mnie irytuje. Przecież mamy czas do 22tyg tak?? Zaznaczę że mam nisko odadzone łożysko. Czy ktoś z Was ma podobnie?
Ja dzisiaj 19+6 i cisza. Tzn. W tamtym tygodniu miałam wrażenie jakiegoś smyrania ale od tygodnia nic i już sama nie wiem [emoji853] Mam nadzieję że wszystko ok.
 
Ja w pierwszej ciazy czulam dopiero w 21tc a tez lozysko.mialam na przedniej scianie [emoji854]
Teraz już zupełnie co innego i czuje juz dosc wyraźnie [emoji854]
W pierwszej ruchy czuje sie później niz w kolejnych ciążach. Ja w pierwszej czulam w 19tc, w 2 i 3 nie doczekalam tego momentu.

Ja mam 19+5 i nadal nie czuje ruchów dziecka:( tzw, mądre,, matki dziwią się ze nie czuje co mnie irytuje. Przecież mamy czas do 22tyg tak?? Zaznaczę że mam nisko odadzone łożysko. Czy ktoś z Was ma podobnie?

Hmmm....ja nie wiem czy mam nisko. Wiem że na przedniej ścianie. Mój gin ostatnio mówił ze jeszcze nie czas zeby sie tym martwić. Wiec grzecznie sie slucham.
Nie martwie sie. Po prostu chcialabym :) bo to fajne uczucie :)

Dziewczyny czy któraś bierze jeszcze luteine dopochwowo?
 
reklama
Do góry