reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A powiedz u ciebie na usg było widać jakieś nieprawidłowości? Czy pappa ci tak zawyzyla ryzyko na zd

Na usg przeziewność karkowa wynosiła 2,46 czyli na górnej granicy. Dwa pozostałe wymiary wynosiły 2,11 i 2,33 Ale został wpisany najwyższy. Po skorygowaniu po teście PAPP-a właśnie takie miałam ryzyko.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj miałam amniopunkcjie. Udało się ominąć łożysko a mam je na ścianie przedniej, i za pierwszym razem. Płyn był bardzo ładny i przejrzysty. Czuje się dobrze nie krwawie, płyn mi nie wycieka, temperatury nie mam. Cały czas leżę w łóżeczku. Więc coraz bardziej ufam że wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję że już niedługo wrócę na dobre.
Wrócisz, wrócisz... Czekamy!!!
Trzymam kciuki bardzo mocno. Maluch będzie zdrowy!
 
Strach ponoć bardzo utrudnia, też się strasznie bałam drugiego porodu po traumatycznym pierwszym. Przestałam się bać przy pierwszym skurczu i urodziłam w 3 godziny. Przy trzecim miałam już totalnie wyjebane, absolutnie zero stresu, wyrobiłam się w 1;20. Teraz jedyne czego się boję to, że nie zdążę dojechać do szpitala
Imponujący wynik ten trzeci. Też bym chciała tak podejść, ale ja wiecznie wszystko przezywajaca, analizujaca i mieć wyjeba... U mnie graniczy z cudem.
Jak tam remont?! Porobilas wczoraj panele?!
 
Pamietam jak moj mlody nieraz kopał po pęcherzu a później po zebrach [emoji85] teraz te ruchy sa fajne potem nieraz juz nie koniecznie jak ci znienacka przywali [emoji23]Heh to ja jestem inna [emoji12] po porodzie mam gorsze bole przy okresie niz kiedykolwiek [emoji58]Ja biore takie w ktorych mam dwie tabletki do brania - Doppelherz activ mama premium.

Już doczytałam :) Darina podpowiedziała:)
 
Dziewczyny wczoraj miałam amniopunkcjie. Udało się ominąć łożysko a mam je na ścianie przedniej, i za pierwszym razem. Płyn był bardzo ładny i przejrzysty. Czuje się dobrze nie krwawie, płyn mi nie wycieka, temperatury nie mam. Cały czas leżę w łóżeczku. Więc coraz bardziej ufam że wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję że już niedługo wrócę na dobre.

Super:) wiadomo kiedy spodziewać się wynikow?
 
Dziewczyny masakra ile produkujecie :eek::eek::eek::eek: co prawie was dogoniłam to za chwilę znowu kolejne strony, a tylko tydzień mnie nie było. My już wróciliśmy do siebie, 17 dni u teściowej wychodzi mi bokiem i brzuchem. Przytyłam u niej 2.5 kg, łącznie mam 3.5 kg. Od poniedziałku dieta :yes: pierogi smażone ze skwarkami i zupy na skrzydełkach z śmietaną i mąką to nie dla mnie.
Teraz muszę nadrobić forum tajne... czy wy jesteście tu i tam czy zostajecie tu? Dwóch nie ogarnę, bez sensu dla mnie ten podział.

Ja jestem i tu i tam, ale pociechy liczę, ze skończymy wszystkie na jednym forum i będziemy pisać tylko tam.
 
Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D
 
reklama
Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D
Wątek zamknięty który? Bo chyba ja nawet nie jestem na czasie
 
Do góry