reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mam dla Was cos na oslode: u wiekszosc kobiet po porodzie koncza sie bole okresowe albo sa znacznie slabsze. Ciaza nie tylko obciaza organizm ale i niektore aspekty naprawia :tak:

Z tym zgadzam się w 100%. Przed ciążą była masakra, po porodzie raz na jakiś czas zaboli.

Myślisz, że to może tak boleć? (przepraszam, ale nie jestem pewna... to Twoja pierwsza ciąża?)

Ja do dziś pamiętam jak córa kopala, ale to było chyba z miesiąc przed porodem. Nie mogłam sobie pozycji znaleźć tak kopala. Bolec nie bolalo, ale chwilami przyjemne nie było. Zostało jej tak do dziś. Teraz ma prawie 4 lata i wszędzie jej pełno :cool2:
 
reklama
Ważny jest DHA co najmniej 600 mg. Niestety w żadnym preparatów na rynku nie ma aż tyle w jednej kapsułce chyba że będziemy piły tran w płynie ale jak dla mnie nie do przełknięcia :( Ja biorę Prenatal Duo- wszystko co potrzebne i nic ponadto ;)

Ja biore 2 kapsulki te DHA i dodatkowo jeszcze magnez bo mi rece dretwieją :/

Moj wybor na witaminy nie byl sugerowany przez ginekologa :)
 
Też biorę Prenatal Duo. Sama najpierw po składzie wybrałam, a później moja ginekolog to samo mi poleciła :)
 
A ja powiem a raczej wypowiem się inaczej. W karcie miałam. Napisane że muszę mieć cesarke że względu na to, że jestem wąska. Kolejno przyszedł Lekarz zbadał mnie tak, że ruszyło mnie żeby rodzic. Natomiast dyżur się skończył nie przekazał nowemu że mam w karcie napisane cesarskie cięcie i męczyłam.sie 12h po czym udało mi się urodzić. Natomiast moja panika przy drugiej obecnej ciąży jest straszna. Mam wielką traume, nie wiem co sobie psychicznie z tym poradze
Strach ponoć bardzo utrudnia, też się strasznie bałam drugiego porodu po traumatycznym pierwszym. Przestałam się bać przy pierwszym skurczu i urodziłam w 3 godziny. Przy trzecim miałam już totalnie wyjebane, absolutnie zero stresu, wyrobiłam się w 1;20. Teraz jedyne czego się boję to, że nie zdążę dojechać do szpitala
 
Cześć kobietki...wczoraj pytałam o ruchu a dziś od rana cały czas mi coś buszuje w podbrzuszu mysle że to mała szaleje zwalszcza że teraz zjadłam..
Ale tyle z dobrych wiadomości..wyników dalej nie ma :( o Bostonce w ciąży nie ma za wiele informacji ale o parvowirus b19 jest mnóstwo samych złych :( śledzę co 15 minut wyniki online ale jeszcze tydzień może ich nie być :( umieram że strachu ;(
 
reklama
Do góry