reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D
No to dobrze kochana, że nic nie bolało i wszystko wporzadku podczas badania, zabiegu nie wiem jak to nazwać nawet.
To trzymam. Kciuki!!! Bądźie dobrze człowiek tyle razy to powtarza i tak musi być.
 
reklama
Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D
Trzymam kciuki:)
 
Wyniki mam za 3 tygodnie. Wizytę u genetyka mam 30 stycznia.
Od poniedziałku jestem na relanium Bo w takim stanie psychicznym byłam. Teraz zdecydowanie lepiej.
Dziewczyny jestem po amnio ,wkłucia prawie nie poczułam ,pobierania też nie ,trwało to ok 1 min ,USG przed w trakcie i po godzinie od zabiegu ,także nic strasznego ,łożysko tak jak @patipaula na przedniej ścianie , wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie :)wyniki mają być w poniedziałek i mam nadzieję że w końcu zacznę cieszyć się w 100% ta ciąża ,teraz mam leżeć 3 dni brać magnez i ew nospe ...i może nadrobię wątek zamknięty widziałam że tam produkcja akordowa :D
Trzymam kciuki za wyniki i czekam na dobre wieści:)
 
Dziewczyny wczoraj miałam amniopunkcjie. Udało się ominąć łożysko a mam je na ścianie przedniej, i za pierwszym razem. Płyn był bardzo ładny i przejrzysty. Czuje się dobrze nie krwawie, płyn mi nie wycieka, temperatury nie mam. Cały czas leżę w łóżeczku. Więc coraz bardziej ufam że wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję że już niedługo wrócę na dobre.
Dzielna babka z Ciebie! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

Dziewczyny, tak jak @Agatki pisała, jeśli chcecie przenieść się do wątku zamkniętego - piszcie priv:)
 
reklama
Do góry