reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

U nas sytuacja wyglada tak ze jesli bedzie dziewczynka to mamy wszystko jedynie musz dokupic wanienke ze stojakirm bo swojej sie juz pozbylam .... A jesli chlopiec to szczerze nie bede miala go w co ubrac [emoji18][emoji23] wozek mam ale tez nie wiem czy go zostawie bo jesli zdecyduje aie na wozek rok po roku to tego musze opchnac ....

Jesli chodzi o sprzety typu laktator butelki itp to ja mam tego troche zapasu [emoji23][emoji23] jestem konkursomaniaczka i sporo wygralam [emoji7][emoji173]
A co Bys wolala? Konkursomaniaczka? Hmm :eek:U mnie po polowkowych wyszedl chopiec, i lipa bo mam 2 siostrzenice z ktorych masa ubranek czeka, przyjaciolka ma córkę i rozczarowana ostatnio stwierdzila, ze juz tyle rzeczy mi poodkladala po swojej malej w wiekszosci nowe a to wszystko musze skompletować od podstaw bo to moje pierwsze dziecie i takich chlopcow u rodziny i znajomych brak. Ale juz trochę mnie Zarazilyscie tymi zakupami i szperalam ostatnio na olx za rzeczami cos napewno znajde:biggrin2:
 
reklama
A co Bys wolala? Konkursomaniaczka? Hmm :eek:U mnie po polowkowych wyszedl chopiec, i lipa bo mam 2 siostrzenice z ktorych masa ubranek czeka, przyjaciolka ma córkę i rozczarowana ostatnio stwierdzila, ze juz tyle rzeczy mi poodkladala po swojej malej w wiekszosci nowe a to wszystko musze skompletować od podstaw bo to moje pierwsze dziecie i takich chlopcow u rodziny i znajomych brak. Ale juz trochę mnie Zarazilyscie tymi zakupami i szperalam ostatnio na olx za rzeczami cos napewno znajde:biggrin2:
Sama nie wiem co bym wolala niby z dziewczynka wszystko mam no i nie trzeba sie uczyc nowej obslugi [emoji23][emoji23] ale z drugiej strony w domu juz dwie i chlopiec by sie przydal ... Jestem rozdarta [emoji123] u nas na prenatalnym dziewczynka 2 tyg pozniej chlopiec ..
Co do konkursow to tak [emoji23] ostatnio wygralam laktator elektryczny z Canpol zestaw butelek z Lovi itp itd
 
Nie mam porownania jak wygla bez adapterow a jak z adapterami, ale jedynym mimusem tej gondoli jest to, ze jest dosc mała
Moj synek na zdjęciu ma 4 miesiace a wozek juz bardzo ciasny. No ale on byl wielkoludek wjec licze ze dla corci starczy na dluzejZobacz załącznik 930553
Ja mam 163 cm wzrostu gorzej z meżem :p muszę odwiedzić jakiś sklep z wozkami i popatrzec jak wygladaja.
Moje dzieci tez małe nie były przynajmniej wagowo 3900g i 56 cm corka a syn 4230g i 57 cm . Tutaj niektorzy takie dzieci ok 5 miesiaca w spacerowkach już wożą
 
Oj joj. Też myślę, że o wiele mniej tu nas zagląda. Nawet nie 10%, ale może się mylę. Posypie głowę popiołem!!! [emoji16]
10% moze zaglada ale pisze oczywiscie mniej :zawstydzona/y:

Niby tak, ale nikt nie pyta tylko ja.
Wszyscy wszystko wiedzą. [emoji848][emoji851]
Och, gdybys Ty wiedziala, ile pytan ja zadawalam na studiach, kiedy po raz pierwszy zetknelam sie na dluzej z osobami z poludnia Polski :biggrin2: I nie mam tu na mysli gwary slaskiej, bo znajac niemiecki, rozumiem Slazakow. Ale ja nie mialam na przyklad pojecia co to znaczy smyrac :-p A nawet jak cos rozumialam, to wiele rzeczy mnie dziwilo. Chocby, ze koledze z Jeleniej Gory prezenty przynosi Gwiazdor a kolezanka z Zamoscia chodzi na nogach :biggrin2: No ale po 5 latach studiow z ludzmi z calej Polski jak kraj wielki wszerz i wzdluz to juz sie osluchalam i przyzwyczailam do kwiatkow typu, ze krakowianie chodza na pole a nie na dwor :biggrin2:
 
Ja mam 163 cm wzrostu gorzej z meżem [emoji14] muszę odwiedzić jakiś sklep z wozkami i popatrzec jak wygladaja.
Moje dzieci tez małe nie były przynajmniej wagowo 3900g i 56 cm corka a syn 4230g i 57 cm . Tutaj niektorzy takie dzieci ok 5 miesiaca w spacerowkach już wożą
No moj na 5 miesiecy juz jezdzil w spacerowce bo w gondole sie nke miescil :)
Ja też wysoka nie jestem ale zwyczajnie jalos ładniej wyglada ten wozek
 
A z laktatorami to już wogole kosmos jakiś. Ręczne, elektryczne, a jak nie będzie potrzeby. Z tym to chyba poczekać trzeba.
Ja tez w poprzedniej ciazy mialam metlik i dzieki temu nie kupilam laktatora. No i super, bo sie nie przydal a jednak to tez wydatek. Karmilam pierworodnego UU okolo 2 lat i ani razu nie byl potrzebny. Przy nawale troche rekami powyciskalam a tak to syn okazal sie idealnym dojarzem :biggrin2:

Ja kupilam po porodzie ale w sumie chyba nie byl ki potrzebny bo lepiej sciagalam w razie w recznie. Teraz się nie bede spieszyc z kupowaniem. To w razie potrzeby na szybko maz Ci kupi to tak z mojego doświadczenia
Mezowie moga miec tez inne zastosowane. Czytalam jakis czas temu, ze dawniej, przed wynalezieniem laktatorow, to wlasnie mezowie ratowali zony przed zastojami. Innych metod nie bylo, kiedy liscie kapusty nie dawaly rady :-p
 
Ja tez w poprzedniej ciazy mialam metlik i dzieki temu nie kupilam laktatora. No i super, bo sie nie przydal a jednak to tez wydatek. Karmilam pierworodnego UU okolo 2 lat i ani razu nie byl potrzebny. Przy nawale troche rekami powyciskalam a tak to syn okazal sie idealnym dojarzem :biggrin2:


Mezowie moga miec tez inne zastosowane. Czytalam jakis czas temu, ze dawniej, przed wynalezieniem laktatorow, to wlasnie mezowie ratowali zony przed zastojami. Innych metod nie bylo, kiedy liscie kapusty nie dawaly rady :-p
Jeju mi lekarz tak koedys poradził mialam zapalenie piersi a lekarz do mnie "meza przystawic niech pije" wysmialam go niestety i mąż tez ;)
 
reklama
Kochane załamuje się :( rozkłada mnie ta Bostonka :( boje się o mała :( znalaLam 4 przypadki..3 poronienia i 1 obumarcie :( placze 3 dzień
A masz pewnosc, ze to bostonka? Zamiast szukac negatywnych przypadkow, poszukaj pozytywnych. Na pewno jest ich wiecej! Trzymaj sie dzielnie. Jak sie czegos dowiem, to Ci dam znac.
 
Do góry