reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja tez zamierzam kupic używany wózek, lozeczko, jakieś drozsze zabawki czy ubranka dla takiego maluszka. Jeżeli ktos ma ochotę miec absolutnie wszystko nowe to tez nie krytykuje w żaden sposób, każdego to sprawa [emoji4] tym bardziej ze mieszkam w dużym mieście i takich rzeczy używanych do wyboru do koloru [emoji39]

Edit: ubranka nowe oczywiście tez, to sama przyjemność kupowac [emoji7]
Ja podobnie wózek używany kupię, łóżeczko pewnie też bo chce chico baby hug, a one są drogie, monitor oddechu i nianie też można używana dostać bo to są drogie rzeczy . Ciuszki w większości pewnie w h&m, bo tam są niedrogie wielopaki, nowa wanienkę, laktator itd.
 
Ja podobnie wózek używany kupię, łóżeczko pewnie też bo chce chico baby hug, a one są drogie, monitor oddechu i nianie też można używana dostać bo to są drogie rzeczy . Ciuszki w większości pewnie w h&m, bo tam są niedrogie wielopaki, nowa wanienkę, laktator itd.
No tak laktatora uzuwanego tez nie kupie, wanienka to maly koszt bo cos ok 20zl :)
A te lozeczko chicco ciezko znalezc jeszcze używane ;) tez za nimi sie rozgladam
 
Ja sama już nie wiem. Używane można trafić super, ale wtedy cena jak za nowe prawie. A można też kupić szajs i wywalić kasę, już się sparzylam na takich zakupach. Z jednej strony skąd tyle kasy brać, a z drugiej dziecku żałować.
Oczywiście zdarzają się oferty, gdzie ktoś za używaną firmową rzecz życzy sobie pełną kwotę. Ale przeglądając np. wózki, zauważyłam, że za takie nazwijmy to lepsze, ludzie chcą zazwyczaj połowę kwoty. Ale to tak jak pisałam, mieszkam w większym mieście i tu ofert jest do przeglądania na kilka godzin.
Żadna z nas nie chce dziecku żałować, po prostu niektóre z nas podchodzą do sprawy praktycznie :)
Ja tam gdzie zamierzam oszczędzić, czyli na wózku, łóżeczku, foteliku, wydam to na rzeczy, z którymi mały będzie miał bezpośredni kontakt: butelki, smoczki, zabawki, które jak wiadomo dziecko na początku wszystkie kładzie do buźki, kosmetyki :)
 
Oczywiście zdarzają się oferty, gdzie ktoś za używaną firmową rzecz życzy sobie pełną kwotę. Ale przeglądając np. wózki, zauważyłam, że za takie nazwijmy to lepsze, ludzie chcą zazwyczaj połowę kwoty. Ale to tak jak pisałam, mieszkam w większym mieście i tu ofert jest do przeglądania na kilka godzin.
Żadna z nas nie chce dziecku żałować, po prostu niektóre z nas podchodzą do sprawy praktycznie :)
Ja tam gdzie zamierzam oszczędzić, czyli na wózku, łóżeczku, foteliku, wydam to na rzeczy, z którymi mały będzie miał bezpośredni kontakt: butelki, smoczki, zabawki, które jak wiadomo dziecko na początku wszystkie kładzie do buźki, kosmetyki :)
Fotelik polecam jednak nowy i dobry. Chyba, ze masz po kims sprawdzony i masz 1000% pewnosci ze bezwypadkowy
 
Aaa to mi umknelo ;) z czystym sumieniem polecam :) tylko u mnie przydaly sie adaptery zeby wozek byl troche wyzszy bo bez to jakos tak do kolana mialam i mnie wkurzal
 
U nas sytuacja wyglada tak ze jesli bedzie dziewczynka to mamy wszystko jedynie musz dokupic wanienke ze stojakirm bo swojej sie juz pozbylam .... A jesli chlopiec to szczerze nie bede miala go w co ubrac [emoji18][emoji23] wozek mam ale tez nie wiem czy go zostawie bo jesli zdecyduje aie na wozek rok po roku to tego musze opchnac ....

Jesli chodzi o sprzety typu laktator butelki itp to ja mam tego troche zapasu [emoji23][emoji23] jestem konkursomaniaczka i sporo wygralam [emoji7][emoji173]
 
reklama
Najgorzej jak z tych używanych nic się nie podoba. Niby wybór jest, ale żeby kupić to nie. Zaglądam, oglądam od czasu do czasu i ja chyba jestem nie zdecydowana poprostu. Jeszcze nie czas na zakupy dla mnie być może.
Oczywiście zdarzają się oferty, gdzie ktoś za używaną firmową rzecz życzy sobie pełną kwotę. Ale przeglądając np. wózki, zauważyłam, że za takie nazwijmy to lepsze, ludzie chcą zazwyczaj połowę kwoty. Ale to tak jak pisałam, mieszkam w większym mieście i tu ofert jest do przeglądania na kilka godzin.
Żadna z nas nie chce dziecku żałować, po prostu niektóre z nas podchodzą do sprawy praktycznie :)
Ja tam gdzie zamierzam oszczędzić, czyli na wózku, łóżeczku, foteliku, wydam to na rzeczy, z którymi mały będzie miał bezpośredni kontakt: butelki, smoczki, zabawki, które jak wiadomo dziecko na początku wszystkie kładzie do buźki, kosmetyki :)
 
Do góry