reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Poszukaj używanych w duzych zestawach. Faktycznie takie pojedyncze ciuchy wychodza uzywane drogo. W paczkach mozna trafić po np 3 zl za sztuke a ciuchy fajne nawet markowe
Z allegro duże zestawy zwykle są z ciucholandów, więc na dobrą sprawę to można samemu pójść i poszperać, pewnie wyjdzie jeszcze taniej [emoji16]
 
reklama
Aaa to mi umknelo ;) z czystym sumieniem polecam :) tylko u mnie przydaly sie adaptery zeby wozek byl troche wyzszy bo bez to jakos tak do kolana mialam i mnie wkurzal
Nie mam porownania jak wygla bez adapterow a jak z adapterami, ale jedynym mimusem tej gondoli jest to, ze jest dosc mała
Moj synek na zdjęciu ma 4 miesiace a wozek juz bardzo ciasny. No ale on byl wielkoludek wjec licze ze dla corci starczy na dluzej
Screenshot_2019-01-05-14-21-44.jpeg
 
A Mialas go przepisany ze wzg. na bole w podbrzuszu czy krwawienia? Mi lekarz kazal nospe brac na bole i jak wychodzilam ze szpitala to dostalam zalecenie zeby ja brac w razie potrzeby ale mój doktor w grudniu powiedzial ze zeby nospe nie traktowac jak apap tylko ze jesli zaczyna mnie bolec brzuch to brac no spe 2-3 razy po 1 przez 3 dni i dopiero przestac. Zdziwilam sie na takie zalecenia ale tak zrobilam i jak narazie mocno brzuch mnie nie bolal, a jak pobolewa tak jak dzis to staram sie nie brac lekow.

Dostałam ze względu na odklejenie łożyska w poprzedniej ciąży w 24tyg i stratę maluszka. Brałam od samego początku ale właśnie po 16tyg kazali odstawić jak się opakowanie skonczy... chyba napisze dziś do mojego giną dla świetego spokoju
 
Dostałam ze względu na odklejenie łożyska w poprzedniej ciąży w 24tyg i stratę maluszka. Brałam od samego początku ale właśnie po 16tyg kazali odstawić jak się opakowanie skonczy... chyba napisze dziś do mojego giną dla świetego spokoju
To jeśli Masz możliwość skonsultować to pewnie, zawsze to powie co robic i uspokoi :tak:
 
Przez to że nie mam dostępu do forum zamkniętego zrobiłam mnóstwo rzeczy dzisiaj, zakupy na targu ogarnięte, rosół na wołowoince pyrka, wypiłam koktajl z jarmuzem i zaraz zabieram się za ćwiczenia, potem odkurzanie, a wieczorem robię galaretki z kurczakiem [emoji2]
 
A z laktatorami to już wogole kosmos jakiś. Ręczne, elektryczne, a jak nie będzie potrzeby. Z tym to chyba poczekać trzeba.
No tak laktatora uzuwanego tez nie kupie, wanienka to maly koszt bo cos ok 20zl :)
A te lozeczko chicco ciezko znalezc jeszcze używane ;) tez za nimi sie rozgladam
 
Przez to że nie mam dostępu do forum zamkniętego zrobiłam mnóstwo rzeczy dzisiaj, zakupy na targu ogarnięte, rosół na wołowoince pyrka, wypiłam koktajl z jarmuzem i zaraz zabieram się za ćwiczenia, potem odkurzanie, a wieczorem robię galaretki z kurczakiem [emoji2]
Koktajl z jarmuzem? Poprosze przepis!czyli jednak forum uzależnia;)
 
reklama
A z laktatorami to już wogole kosmos jakiś. Ręczne, elektryczne, a jak nie będzie potrzeby. Z tym to chyba poczekać trzeba.
Ja kupilam po porodzie ale w sumie chyba nie byl ki potrzebny bo lepiej sciagalam w razie w recznie. Teraz się nie bede spieszyc z kupowaniem. To w razie potrzeby na szybko maz Ci kupi to tak z mojego doświadczenia
 
Do góry