reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Haha dobrze, ze napisałaś ostatnie zdanie ;)
Nas jednak zgodnie brzydzilo moje mleko ;) fakt, ze przynajmniej nie śmierdzi ale jakos tak wcale nie zachęcalo do wypicia. Fakt ze jak odciagnelam a synek nie pil odciaganego to dodawalam do kapieli i to bylo ok. Tak samo jak na ppranione brodawki
Moj raz tak niesmialo wyrazil ciekawosc ale mu nie pozwolilam, bo balam sie, ze mnie pogryzie :-p Technika ssania przeciez wcale nie jest taka prosta. Za to namowilam go, by raz dal synkowi, w dobe czy dwie po urodzeniu, palec do ssania. Jak maz poczul, jaki dziec ma uciag to sie przerazil nie na zarty. Tym bardziej nabral szacunku do karmiacej matki, ze daje rade przy tak silnym zassaniu :biggrin2:
 
reklama
Sama nie wiem co bym wolala niby z dziewczynka wszystko mam no i nie trzeba sie uczyc nowej obslugi [emoji23][emoji23] ale z drugiej strony w domu juz dwie i chlopiec by sie przydal ... Jestem rozdarta [emoji123] u nas na prenatalnym dziewczynka 2 tyg pozniej chlopiec ..
Co do konkursow to tak [emoji23] ostatnio wygralam laktator elektryczny z Canpol zestaw butelek z Lovi itp itd
A ja zawsze myślałam,ze te konkursy to lipa. Nie znam nikogo kto coś w konkursie wygrał. Serio. [emoji846]
 
10% moze zaglada ale pisze oczywiscie mniej :zawstydzona/y:


Och, gdybys Ty wiedziala, ile pytan ja zadawalam na studiach, kiedy po raz pierwszy zetknelam sie na dluzej z osobami z poludnia Polski :biggrin2: I nie mam tu na mysli gwary slaskiej, bo znajac niemiecki, rozumiem Slazakow. Ale ja nie mialam na przyklad pojecia co to znaczy smyrac :-p A nawet jak cos rozumialam, to wiele rzeczy mnie dziwilo. Chocby, ze koledze z Jeleniej Gory prezenty przynosi Gwiazdor a kolezanka z Zamoscia chodzi na nogach :biggrin2: No ale po 5 latach studiow z ludzmi z calej Polski jak kraj wielki wszerz i wzdluz to juz sie osluchalam i przyzwyczailam do kwiatkow typu, ze krakowianie chodza na pole a nie na dwor :biggrin2:
Ciekawe, ciekawe. Nawet śmieszne bym powiedziała takie kwiatki. Byłam na. Polu. Haha [emoji23]
 
Kochane załamuje się :( rozkłada mnie ta Bostonka :( boje się o mała :( znalaLam 4 przypadki..3 poronienia i 1 obumarcie :( placze 3 dzień
Najgorsze co możesz teraz zrobić to się zalamac... Nie czytaj po internetach. Całkowicie się zdolujesz, można napisać wszystko. Ty musisz myśleć pozytywnie!!! Będzie dobrze, staraj się nie myśleć ciągle o tym. Zagladaj do Nas udzielaj się. Oderwiesz myśli.
 
reklama
Ej dziewczyny nie panikujcie, tak jak Agatki mowi ona to sama ogarniala, na zyczenie wiekszosci dziewczyn, i tu szacunek do niej ze w ogole jej sie chce i ma czas na robienie tego przy malym dziecku[emoji122]zreszta mowa o watku zamkniętym byla juz daaawno i byla tez mowa o tym ze w kazdej chwili mozna dodac kolejne dziewczyny tylko jak widac musi to troche potrwać. Po prostu postarajcie sie poczekac, musicie co jakis czas sprawdzać czy juz dostęp dostalyscie[emoji6]
To ze jest tez watek zamkniety nie znaczy ze nikt tu pisal nie bedzie. Ja tu i tu pisze[emoji6]zreszta ja mowilam ze i tak bede tu zagladac nawet jak wszystkie pojda na zamknięty bo zawsze tu ktos nowy moze sie pojawić [emoji57]
To nie panika, to frustracja. Jesli chcesz sie przekonac, jak to jest, to mozemy sie wymienic nickami. Ja Ci na privie dam haslo do mojego, Ty mi do swojego. Potem pozmieniamy sobie hasla i tak Ty zostaniesz tylko w grupie "wyrzutkow" jako aronia12 a ja bede brylowac tu i tam jako Kaamilaaa. Oczywiscie bez podszywow. Powiemy dziewczynom, ze sie zamienilysmy. Po jakims blizej nieokreslonym czasie (tak, zeby Ci sie dluzylo i zebys nie wiedziala, na ile czekania sie nastawiac :-p) znow sie wymieniemy nickami i pozmieniamy sobie hasla. Co Ty powiesz na taki plan? :biggrin2:

Tymczasem minely juz 24 godziny odkad widze to:
forum zamkniete.JPG
 
Do góry