reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wejdź na stronę żebyś miała wszystkie tematy na forum baby boom. Leć do końca strony prawie i tam będzie fora zamknięte i już będziesz widzieć czerwcowe mamusie kontynuacja.
Z twoim profilem aniaslu ma problem, nie potrafi go znaleźć dlatego nie potrafisz znaleźć wątku

Nie wiem jak u Was ale u mnie na kompie na forach zamknietych nie ma ani jednego tematu a byly. Ja juz pomijam, ze nie mam tam dostepu ale ja nawet nie mam listy tematow. Wyglada to tak:

fora zamkniete.JPG
 
No tak ale co mam dodać jak mi sie nie wyświetla[emoji41][emoji16][emoji6]
Ale juz tam napisalas, no nie ?
Korzystasz z apki ? Tam na pewno masz subskrybowane i wątki w ktorych pisalas i gdzies musi byc [emoji848]
A jak kilkasz ten link co kilka postow wyrzej wrzucony to tez ci nie wyświetla ?
 
reklama
Do góry