reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ech wieści ze szpitala marne...
Lekarka zabronila mi przychodzić do poniedziałku bo nie wyklucza żółtaczki, ale najgorsze jest to, ze znaleźli jakiś nowotwor na wątrobie, ale trzeba czekać do poniedziałku na tomograf.
Tak bardzo się boję nie chcę sie denerwować dla mojej dzidzi, ale nie potrafię siedzę i ryczę a jeszcze musze do babci zadzwonić :(
 
Ech wieści ze szpitala marne...
Lekarka zabronila mi przychodzić do poniedziałku bo nie wyklucza żółtaczki, ale najgorsze jest to, ze znaleźli jakiś nowotwor na wątrobie, ale trzeba czekać do poniedziałku na tomograf.
Tak bardzo się boję nie chcę sie denerwować dla mojej dzidzi, ale nie potrafię siedzę i ryczę a jeszcze musze do babci zadzwonić :(
Przykro mi kochana.....:( póki nie zrobia histopatologii to chyba.nie wiadomo czy złośliwy czy nie?
 
Ech wieści ze szpitala marne...
Lekarka zabronila mi przychodzić do poniedziałku bo nie wyklucza żółtaczki, ale najgorsze jest to, ze znaleźli jakiś nowotwor na wątrobie, ale trzeba czekać do poniedziałku na tomograf.
Tak bardzo się boję nie chcę sie denerwować dla mojej dzidzi, ale nie potrafię siedzę i ryczę a jeszcze musze do babci zadzwonić :(
Współczuję Ci...wiem że to bardzo trudne ale musisz się uspokoić bo stres jest bardzo szkodliwy. Najważniejsze że jest w szpitalu.
 
Wątek zamknięty już działa, zapraszam tam, już jest jak powinno i jest zamknięty, kilka osób które dziś czy wczoraj wysłały loginy to mogą nie wejść bo teraz dosyłam kolejne osoby do dopisania dopiero, reszta powinna mieć dostęp, która nie ma to pisać na priv bo moze gdzieś login umknął
 
reklama
Przykro mi kochana.....:( póki nie zrobia histopatologii to chyba.nie wiadomo czy złośliwy czy nie?
Tak póki co tylko tomograf maja zrobić. Boje się bo dziadek ogólnie jest slabiutki więc raczej podjęcie się jakiejś operacji w jego stanie odpada. Teraz ma bardzo niskie cisnienie. Sama biopsja pewnie pod narkoza na którą dziadka raczej nie beda narażać, no ale okaże się w poniedziałek.
Kurcze to takie niesprawiedliwe dziadek ani nie pije ani nie pali (30 lat temu miał wyciętą krtań)
 
Do góry