reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

A gdzie tam, myślałam może o Wojtku, Filipie, Może Stas lub Franek? Sama nie wiem , z dziewczynka tak mam wrażenie jakoś lżej bym miała:) no ale z drugiej strony oby był zdrowy, płeć nie jest ważna:) może tu na forum dostanę jakiejś inspiracji do imienia. Ignas mi się podoba, ale i tak muszę z mężem wszystko omówić najpierw;)
U nas na odwrót na chłopca mielismy więcej pomysłów mial byc Tymek albo Franek
 
reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
Gratuluję udanej wizyty :) to ja też mam "byle jaki" ten brzuch, chociaż twardnieje mi nieco rzadziej (albo nie mam czasu zauważyć? [emoji848]) Dobrze, że jeszcze tylko jutro i przyszły tydzień do pracy. :)))))
 
Wlasnie co dziwne nie. Nawet ostatnio sprawdzalam wyniki krzywej bo lekarz byl taki sredni więc myslalam ze moze jwdnal cos przeoczyl ale okazalo sie, ze mialam niski cukier po krzywej nawet nizszy niż teraz a teraz cukrzycy nie mam. Po porodzie zrobili synkowi glukoze bo on ponad 4kg się urodzil a przy moich gabarytach bylo to dosc dziwne bo to byl 37tc

No duży ten Twój chłopak:) ale to dobrze, ze nie miałaś. Mi jakoś te 16kg wolniej schodziło o byłam bardzo zdziwiona. Mam nadzieje, ze tym razem będę miała poodpbnie ze spadkiem wagi jak u Ciebie w pierwszej ciąży:)
 
Podziwiam że tyle wytrzymujesz. Mnie też coś rozkłada:(
Już mi ciężko trochę.. i mam alergię na niemyślące dzieci, naprawdę. Uwielbiam pokazywać, tłumaczyć, porównywać, ale jak dziecko MYŚLI. W innym wypadku tracę cierpliwość. [emoji849]
Dziewczyny, któraś z Was wspominała coś o płukaniu gardla wodą utleniona. Wiem, ze ten temat się przewijał, ale nie pamiętam jak to rozcienczać..w jakich proporcjach? :)
 
A gdzie tam, myślałam może o Wojtku, Filipie, Może Stas lub Franek? Sama nie wiem , z dziewczynka tak mam wrażenie jakoś lżej bym miała:) no ale z drugiej strony oby był zdrowy, płeć nie jest ważna:) może tu na forum dostanę jakiejś inspiracji do imienia. Ignas mi się podoba, ale i tak muszę z mężem wszystko omówić najpierw;)
Ja tak samo nie wiem,ja myślę: Jakub, Olaf, Ingacy, Leon , Borys A w sumie to już nie wiem. Jeszcze czas ale tym razem wolałabym szybciej niż ostatnio, bo jak urodziłam to jeszcze nie wiedziałam [emoji23] i położna do mnie: "kobieto dziecko na świecie A Ty jeszcze nie wiesz?" Wiec wtedy mąż do mnie: Ty rodziłaś Ty wybieraj [emoji3]
 
reklama
Do góry