reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej. Jestem po wizycie. Na bóle podbrzusza powiedział, że takie jak ja mam są wpisane w ciążę bo się rozciąga. Sprawdził wyniki prenatalnych powiedział, że dobrze wyszły. Okazało się, iż będzie chłopak więc z mojej Poli nici. Zmartwilam się tylko bo cytologia nie wyszła. Cytoliza wyszła i jakieś globulki dostałam, ale się rozczytać nie mogę co to.

Noe martw się:) szybko znajdziecie imię i dla chłopaka:)
 
Judyta, a miałaś wtedy cukrzyce?
Wlasnie co dziwne nie. Nawet ostatnio sprawdzalam wyniki krzywej bo lekarz byl taki sredni więc myslalam ze moze jwdnal cos przeoczyl ale okazalo sie, ze mialam niski cukier po krzywej nawet nizszy niż teraz a teraz cukrzycy nie mam. Po porodzie zrobili synkowi glukoze bo on ponad 4kg się urodzil a przy moich gabarytach bylo to dosc dziwne bo to byl 37tc
 
A już jakos mysle że moze lepiej tak [emoji3] synek starszy sie cieszy A on w sumie tak bardzo chciał rodzeństwo. Byle tylko zdrowy i zeby mial kolo 3 kilo nie więcej bo boję się porodu. Z imieniem jedynie problem.a Ty masz juz jakis typ?

A gdzie tam, myślałam może o Wojtku, Filipie, Może Stas lub Franek? Sama nie wiem , z dziewczynka tak mam wrażenie jakoś lżej bym miała:) no ale z drugiej strony oby był zdrowy, płeć nie jest ważna:) może tu na forum dostanę jakiejś inspiracji do imienia. Ignas mi się podoba, ale i tak muszę z mężem wszystko omówić najpierw;)
 
reklama
A gdzie tam, myślałam może o Wojtku, Filipie, Może Stas lub Franek? Sama nie wiem , z dziewczynka tak mam wrażenie jakoś lżej bym miała:) no ale z drugiej strony oby był zdrowy, płeć nie jest ważna:) może tu na forum dostanę jakiejś inspiracji do imienia. Ignas mi się podoba, ale i tak muszę z mężem wszystko omówić najpierw;)
Mam brata Wojtka, sama wybierałam mu imię [emoji41] Franka mam z kolei super ucznia, uwielbiam tego chłopca także imię też kojarzy mi się dobrze. ;)
 
Do góry