reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Hey Mamusie, ja po wizycie u gina, z Dzidzia wszystko ok. :D Pytalam o czucie ruchów, lekarz mówił,ze to różnie jest, ale 16+4 to faktycznie czulam ruchy. Lozysko mam na tylniej ścianie. 21.01 badania polowkowe. Z moja tarczyca (4,66)koniecznie do endokrynologa na konsultacje i mam brac hemoffer na hemoglobine.:-D
Jesteś w takiej samej sytuacji jak ja. Żelazo do lykania i endokrynolog.
Najważniejsze że dzidzia ok. Będzie dobrze.
 
reklama
Dzwonie do endokrynologa wczoraj i mówię jaka sytuacja potrzeba zarejestrowania. Pani cisza w słuchawce, dobrze, dobrze termin 2020 hehehe :):)
Nawet jej dokończyć nie dałam, mówię Pani ja w ciąży jestem teraz mi lekarz potrzebny! I udało się 14.01
Boże już jestem chora jak mam iść stać w tych kolejkach. Słuchać gadania o chorobach.
 
Laski, ja musze iść na zwolnienie bo wracam z roboty a tu prawie 300 nowych wiadomości [emoji38] zaraz nadrobię [emoji123][emoji123]
Moj maraton 7.00-19.00 zakończony. Coś niewyraźnie się czuję, muszę nafaszerować się moim syropem. [emoji45]
 
Ja pol dnia dzis pognilam w lozku konczac serial, a pozniej zrobilam obiadek , poledwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym [emoji173]

Mnie cos brzuch pobolewa po lewej stronie..i tez brzuch twardnieje...dobrze ze w sobote wizyta , mam nadzieje ze wszystko dobrze tam..
 
Kurcze ale mi sie udało kupilam poduszke ciążowa w biedronce za niecale 30zl :)
Mam tylko taka malutka a teraz kupilan duza mam nadzieje ze sie sprawdzi za taka cene to nawet nie bedzie mi jej zal
Co ty dajesz 30zl. Ja za swoją 100zl.
A u mnie zawsze jakaś lipa w biedrach, takie wszystko jakby wybrakowane, przejrzane. Rzadko coś trafiam. Ale interes uważam super.
 
Hej. Jestem po wizycie. Na bóle podbrzusza powiedział, że takie jak ja mam są wpisane w ciążę bo się rozciąga. Sprawdził wyniki prenatalnych powiedział, że dobrze wyszły. Okazało się, iż będzie chłopak więc z mojej Poli nici. Zmartwilam się tylko bo cytologia nie wyszła. Cytoliza wyszła i jakieś globulki dostałam, ale się rozczytać nie mogę co to.
 
Ja pol dnia dzis pognilam w lozku konczac serial, a pozniej zrobilam obiadek , poledwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym [emoji173]

Mnie cos brzuch pobolewa po lewej stronie..i tez brzuch twardnieje...dobrze ze w sobote wizyta , mam nadzieje ze wszystko dobrze tam..
Szukam dobrego przepisu na sos pieczarkowy?! Podzielisz się!?
 
reklama
Hey Mamusie, ja po wizycie u gina, z Dzidzia wszystko ok. :D Pytalam o czucie ruchów, lekarz mówił,ze to różnie jest, ale 16+4 to faktycznie czulam ruchy. Lozysko mam na tylniej ścianie. 21.01 badania polowkowe. Z moja tarczyca (4,66)koniecznie do endokrynologa na konsultacje i mam brac hemoffer na hemoglobine.:-D
Super ze wszystko ok:) a ile masz hemoglobiny teraz?
 
Do góry