reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
W ramach prezentu ślubnego razem z mężem kupiliśmy sobie ekspres do kawy I powiem szczerze że już zaoszczedzilam na tym fortunę w stosunku do kupowania kawy z kawiarni [emoji23]
tez z mezem kupilismy miesiac temu. ja nie pije w ciazy kawy ale maz mowi ze kawa niesamowita.tylko droga jest sama kawa ale do przezycia [emoji4] jako wybraliscie ? bo my delongi :)
 
Tez wlasnie myślę teraz nad ekspresem. W listopadzie kupilam juz robota planetarnego ale ekspres tez mi się marzy [emoji847]
Ostatnio oglądam sobie Panie gadżet która testuje ekspres I myślę sobie że mega I chce taki, dopóki ceny nie pokazali - 10000[emoji23] od razu poczułam do siebie żal że chciałam zdradzić moje podstawowe saeco [emoji23]
 
tez z mezem kupilismy miesiac temu. ja nie pije w ciazy kawy ale maz mowi ze kawa niesamowita.tylko droga jest sama kawa ale do przezycia [emoji4] jako wybraliscie ? bo my delongi :)
My Saeco ale to juz ponad rok temu. Kawa nie taka droga - tzn jednorazowy wydatek duży ale na długo starcza... czasami chodzimy do sklepu z kawami i kupujemy po 50g jakies takiej superasnej zeby sie naciszyc ale ogolnie kupujemy rchibo ok 60 pln /kg. W ciąży filiżanka kawy bez problemu :) A w ekspresie na pewno jest regulacja mocy I ja w ciazy zeszlam z 5tki na 3ke. Nie ma to jak pyszna kawa i kocyk jak się siedzi na zwolnieniu :D
 
dziewczyny zapomnialam napisac o tej cukrzycy ciazowej. otoz moj 1 wynik 98 jedt w normie bo norma jest do 105 natomiast 2 mam za wysoki i mam wprowadzić delilatna diete. lekarz mowi ze te normy byly za bardzo restrykcyjne i powoli zaczyna sie od nich odbiegac bo dzieci w brzuszku byly za bardzo narazone cos tam udowodnione jest naukowo ale nie zapamiętałam wszystkiego . co lekarz to inna opinia [emoji4]
Co lekarz to inna opinia [emoji52] jaki mialas te drugi wynik ?
Bylas u diabetologa ?
Hahaha:) bardzo dobrze, ale podejrzewam, ze gdyby ktoś go tak nakarmił bez Twojej wiedzy to dałabym popalić:))
Kiedy byl malutki to dali mu czekolade do zjedzenia wiec nic mnie takie teksy nie zdziwily..
A potem mlody dal mi popalic [emoji52]
 
Nawet nie wiesz jak mi tego brakuje, a już dzisiaj mężowi płakałam że chce surowe sushi, tatar to już w ogóle rarytas [emoji24]to może być woreczek żólciowy. Amol można w ciąży? Bo mam ale nie wiedziałam czy używać. Mam te same zestawy Luiza i melb Pupa wchodzi super [emoji2]
Amolu oczywiście pić nie można ale nacierac owszem można [emoji4]
 
My Saeco ale to juz ponad rok temu. Kawa nie taka droga - tzn jednorazowy wydatek duży ale na długo starcza... czasami chodzimy do sklepu z kawami i kupujemy po 50g jakies takiej superasnej zeby sie naciszyc ale ogolnie kupujemy rchibo ok 60 pln /kg. W ciąży filiżanka kawy bez problemu :) A w ekspresie na pewno jest regulacja mocy I ja w ciazy zeszlam z 5tki na 3ke. Nie ma to jak pyszna kawa i kocyk jak się siedzi na zwolnieniu :D
no wlasnie kupujemy kg dlatego cena duza bo jak kupowalam rozpuszczalna to pol kg 20 -25 a tutaj 60-80 to troszke duzo. ja jakos tak odrzuciłam samoczynnie kawe 1 października jal sie dowiedzialam o ciazy a prawda jest taka ze zdrowsza jest filizanka dobrej kawy niz mocna herbata [emoji4]
 
no wlasnie kupujemy kg dlatego cena duza bo jak kupowalam rozpuszczalna to pol kg 20 -25 a tutaj 60-80 to troszke duzo. ja jakos tak odrzuciłam samoczynnie kawe 1 października jal sie dowiedzialam o ciazy a prawda jest taka ze zdrowsza jest filizanka dobrej kawy niz mocna herbata [emoji4]

No tak ale rozpuszczalna to w sumie nie kawa ... chociaż ja na początku ciąży przez miesiąc miałam wstręt do kawy. A później jakoś sama ochota wróciła :) Ale wiadomo-nic na siłę. Sama wiesz najlepiej co dla Was dobre ;)
 
reklama
Co lekarz to inna opinia [emoji52] jaki mialas te drugi wynik ?
Bylas u diabetologa ? Kiedy byl malutki to dali mu czekolade do zjedzenia wiec nic mnie takie teksy nie zdziwily..
A potem mlody dal mi popalic [emoji52]
2 mialam 175. no wlasnie wasi lekarze mowia co innego moj co innego. powiedzial ze gdyby ta krzywa nie spadala w 3 wyniku to bylby juz problem. Ale i tak bedzie powtorka krzywej cukrowej w dalszym etapie ciazy ma mi dac skierowanie na kolejnej wizycie ze wzgledu na ten 2 wynik. ograniczyc weglowodany takie jest zalecenie na ten moment itp :)
 
Do góry