reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Napewno nic Ci nie obwislo. Spokojnie. 2 msc jest inaczej poprostu. Też się dziwnie czuje, nie mając tyle obowiązkow i latania. A jak ćwiczyłas to jeszcze intensywniej odczuwasz braki.. Wytrzymasz dla Bobo.
Nie no jak lekarz stwierdzi że wszystko jest ok to wracam na treningu tyle że dopasowane do obecnego stanu :)
 
reklama
Doskonale Cię rozumiem. Przed ciaza brałam Ibuprom mac czasami zetknął. Teraz muszę się obejść więc próbuje wszystkiego. Jeżeli to od ciśnienia dużo pomaga przebywanie na świeżym powietrzu I spacery. Oczywiście w towarzystwie jeżeli masz zawroty głowy...
Może jednak wyjdę na podwórko się przejść [emoji4] śnieg spadł to i lepiej będzie się oddychac [emoji4]
 
Pytanie do brzuchatek ćwiczących, planuje zacząć ćwiczyć ale dopiero po wizycie u ginekologa. Robicie te typowe nudne ćwiczenia dla ciężarnych czy może macie jakieś inne fajne filmiki z ćwiczeniami które są troszkę bardziej dynamiczne? Bo robiłam już kilka podejść w pierwszej ciąży do typowych ćwiczeń dla ciężarnych i strasznie szybko się nudziłam i dawałam sobie spokój bo zawsze byłam zwyczajna do fitnessu który naprawdę dawał wycisk i potem nie mogłam się przyzwyczaić do tych powolnych ćwiczeń

Ja mam zestaw z centrum sportowca Luizy( puls i box, puls i stały fit- to wersja ciążowa ale moim zdaniem jest naprawdę fajna), a następny dzień to mel b: nogi, pupa i ramiona i tak codziwnnie
 
O tak blw to dużo frajdy dla malucha:) i nie musisz czekać aż sam stabilnie usiądzie. Ja zaczynałam z blw, ale młody mój tak mieszanie karmiony do teraz. Niestety raz się tak zadławił, ze skończyło się na telefonie na pogotowie:/. Na szczęście udało się go odkrzusic. Ale polecam blw:) bałaganu co nie miara:)))))
U nas tez balagan do dziś :) synek jednak chce wszystko sam
 
No miałam taka nieprzyjemna akcję... stalam sobie w kolejce w aptece po kwas foliowy A tu ciach I obudziłam się na podłodze jak wzywał pogotowie. Na badaniach wyszło wszystko ok, ale co się stało to nie wiadomo.... A wczoraj jeszcze zatrucie pokarmowe. Taki początek roku ;) U mnie brzuszek wciąż malutki, na wadze prawie bez zmian tylko faldek mi na plecach przybyło
To i tak miałaś szczęście, że ktoś pomógł :) ja dość czesto, praktycznie przy każdej wizycie w sklepie wytaczam się po omacku albo zjeżdżam po ścianie i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś pomógł[emoji23]
 
78 kg przy 169 cm to raczej nie taka szczupła [emoji23] ale ciążę zaczynałam z 77 tylko bardziej wysportowana... teraz ciężarów nie podnoszę A 2 miesiące spędziłam do góry brzuchem więc czuje jakbym miała jakiś zanim mięśni na rzecz tluszczu [emoji14] A co do omdlenia to była pierwsza taka sytuacja. Prawdopodobnie to od tego że było duszno, zmiana ciśnień I ogólnie niby może się zdarzyć ale jak się zdarzy znowu to na obserwację do szpitala... na szczęście jutro mm wizyte u swojego gin to mu wszystko opowiem, pokaże wyniki i ciekawe co on powie.

Musisz o siebie dbać, już doczytałam co się wydarzyło. A masz problemy z ciśnieniem?
 
Musisz o siebie dbać, już doczytałam co się wydarzyło. A masz problemy z ciśnieniem?
Zawsze miałem odrobinę niższe ale ogólnie nie mam. W ciąży też od początku kontroluje ale jest raczej w normie. Zrzucam to na to że było duszno A ja stalam w tej kolejce... teraz już korzystam z pierwszeństwa I się nie krepuje
 
reklama
Do góry