reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja też ostatnio walczę z bólem głowy. Jak już nie mogę wytrzymać biorę apap. Lekarz mówił że można bezpiecznie byle minimalna dawke. Ale po takim detoxie od przeciwbolowych nawet on działa od razu.
Ja mam takie bóle że przed ciąża brałam najmocniejsze tabletki [emoji21] a teraz to nic tylko przeczekać ból [emoji53] położna doradzila mi żeby amolem nacierac głowę i robić napar z niego
 
reklama
Dziewczyny muszę się pochwalić :)
W ciąży najbardziej mi brakuje sushi, tatara, i każdego rodzaju surowych steków z ryb i mięsa :( ale ale :)
Dzisiaj zrobiłam tatara z suszonych pomidorów z pieczoną cukiernia !! [emoji7][emoji7][emoji7] troszkę oszukalam podniebienie :) ale ja mocno warzywna jestem wiec dla mnie pyszne połączenie !
Sushi zawsze można zamówić z ryba pieczona, ja tak robie, wiadomo ze bardziej jednak smakuje mi z surowa ale zestawem z pieczoną rybą na ten moment się zadowalam [emoji16]
 
Eh im juz ciezko cos przetłumaczyć... Kiedys to byli wspaniali ludzie a teraz tak niestety zgorzknieli :\ babcia jak na nia mama nakrzyczala czemu lekarza nie wzuwa to powiedziala, ze nad nia nikt sie nie trzęsie...
Dziadek ogólnie juz kest schorowany ledwo chodzi po tym zawale tak opadl z sil a do tego ma wycieta krtan wiec ma problemu z dogadaniem sie z obcymi
A nie możesz po prostu wezwać mu lekarza na wizytę domową? Pogotowia mu nie zamówisz jak jest przytomny ale lekarza możesz. Czasami tak trzeba jak sami nie chce sobie pomoc...
 
Ja juz nie pamietam jak to bylo z mlodym [emoji57] teraz zamierzam karmic mm a po 4msc zaczac rozszerzanie

Szybciutko to rozszerzanie, moim zdanie kwadro się jednak wstrzymać dłużej. Teraz to mm nie jest tak nafaszerowane jak kiedyś, i nawet z tego co wiem to who i na mm rekomenduje po skończonym6 msc
 
Dziewczyny muszę się pochwalić :)
W ciąży najbardziej mi brakuje sushi, tatara, i każdego rodzaju surowych steków z ryb i mięsa :( ale ale :)
Dzisiaj zrobiłam tatara z suszonych pomidorów z pieczoną cukiernia !! [emoji7][emoji7][emoji7] troszkę oszukalam podniebienie :) ale ja mocno warzywna jestem wiec dla mnie pyszne połączenie !

Poproszę przepis jak nigdy nie jadłam tatara tak w ciąży mam mega bula na niego
 
Ja mialam swoje wynagrodzenie podstawa plus premie, wynagrodzenie teraz na l4 wychodzą ze średniej z 12 miesięcy, w zależności od miesiąca będzie różnić mi się to +/- od kilkudziesięciu do nawet podobno ok 200zl w zależności ile chyba jest dni albo dni roboczych (juz nie pamietam) w danym miesięcu

Sni kalendarzowych:)
 
reklama
Ja spotkalam się z opiniami ze po 6 miesiacu. Aczkolwiek ostatnio oglądałam instastory mamy ginekolog i mówiła że jak rozszerzanie diety przypada na grudzień jak to w większości u nas bedzie to lepiej się wstrzymać i po świętach na spokojnie zacząć. Bo pewnie przy stole dziadkowie i pradziadkowie będą chcieli żeby maluch sprobowal roznych potraw [emoji85] ja nie mam doświadczenia więc jeszcze nie wiem jak to zrobie

Hahaha:) no raczej nie będą mieli za duzodo gadania:) taki maluszek je po kolei powolutku jakieś warzywko, później owoc, mięsko, kasze, rybki:) nie powinien dostać niczego doprawionego i na pewno nic świątecznego:)))) brzuszek mu nie wytrzyma
 
Do góry