reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
78 kg przy 169 cm to raczej nie taka szczupła [emoji23] ale ciążę zaczynałam z 77 tylko bardziej wysportowana... teraz ciężarów nie podnoszę A 2 miesiące spędziłam do góry brzuchem więc czuje jakbym miała jakiś zanim mięśni na rzecz tluszczu [emoji14] A co do omdlenia to była pierwsza taka sytuacja. Prawdopodobnie to od tego że było duszno, zmiana ciśnień I ogólnie niby może się zdarzyć ale jak się zdarzy znowu to na obserwację do szpitala... na szczęście jutro mm wizyte u swojego gin to mu wszystko opowiem, pokaże wyniki i ciekawe co on powie.
Ciężary podnosisz? Tzn. Przed ciąża to bardzo nie typowe dla kobiety. Fajne hobby?! Chyba, że zawodowo to robisz.
Niebezpieczne takie omdlenia, na ulicy to kto wie czy ludzie by pomogli. Znieczulica wszędzie.
 
Moje dziecko szaleje, stoi przed oknem i krzyczy zeby wiecej padalo bo on chce na sanki [emoji23] dzisiaj chwile pojeździl i tak mu sie spodobalo [emoji23]
i jak popada tak przez noc to juz widze co jutro bede robic caly dzien [emoji23]Zobacz załącznik 929959
To się nazywa zima. Zajebiscie, nie dziwię się, że dziecko się cieszy. Jak człowiek stary i ma radoche. :-) :):-) :)
 
To mogę być problemy z wątroba. Nie ma na co czekać koniecznie do szpitala. Co on ?! Powiedz mu że musi dbać o siebie bo będzie musiał być na silach z dzidzia spacerować.
Eh im juz ciezko cos przetłumaczyć... Kiedys to byli wspaniali ludzie a teraz tak niestety zgorzknieli :\ babcia jak na nia mama nakrzyczala czemu lekarza nie wzuwa to powiedziala, ze nad nia nikt sie nie trzęsie...
Dziadek ogólnie juz kest schorowany ledwo chodzi po tym zawale tak opadl z sil a do tego ma wycieta krtan wiec ma problemu z dogadaniem sie z obcymi
 
Dziewczyny cos wisi w powietrzu ja mam to samo! Caly czas woda przy mnie i pije i pije i napic sie nie moge a do tego strasznie boli mnie glowa
Na szczęście głową mnie nie boli. Wogole w ciąży ani razu. Mnie nie bolała. I to mnie cieszy. Ale suszi jest. Wypije wody za cały tydzień dzisiaj.
 
reklama
Ciężary podnosisz? Tzn. Przed ciąża to bardzo nie typowe dla kobiety. Fajne hobby?! Chyba, że zawodowo to robisz.
Niebezpieczne takie omdlenia, na ulicy to kto wie czy ludzie by pomogli. Znieczulica wszędzie.
Nie podnoszę ciezarow jako takich ale na siłownię chodziłam regularnie I ćwiczyłam z ciezarami rowniez :) super efekty ale 2 mięs bez treningu I czuje że już mi wszystko obwislo. Ale trener już po szkoleniach z zakresu prowadzenia ciezarnych więc wracam od wtorku :) A z tym omdleniem to też fakt-dobrze że to w aptece się stało bo wiedzieli co robic I chyba mnie złapali jak lecislam - za mną stał jakiś facet I nie przywalilam głowa w nic. Pozbierali dokumenty wszystkie i nic nie zginęło. A na ulicy pewnie nie miałabym tyle szczescia
 
Do góry