reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ech, czytam Was i mam wyrzuty sumienia. Hemoglobiny nie pilnuje. Miałam w normie i olewam temat. Wody właściwie nie pije, może szklankę dziennie, ale generalnie herbatę, kawę, soki, nawet colę. Lekarz albo mi nie sprawdza wód albo o dziwo mam ok. Chyba zacznę się pilnować.
Na pewno jest wszystko dobrze :)
W pierwszej ciazy pilam wodę gazowana albo wcale bo niegazowana byla dla mnie nie do przejscia. Teraz mi sie odmienilo bo od porodu rzadko pije cos innego niż niegazowana woda.
Tez sie czasami coli napije szczegolnie jak mam wrazenie, ze mnie zgaga lapie :)
Bywaja jednak takie dni jak np dzisiaj ze jade do rodzicow i tam juz oprocz herbaty potrafie caly dzien nic nie pic. Dlatsgo dzisiaj zabieram swoka butelkę i bede pic :)
 
reklama
Na pewno jest wszystko dobrze :)
W pierwszej ciazy pilam wodę gazowana albo wcale bo niegazowana byla dla mnie nie do przejscia. Teraz mi sie odmienilo bo od porodu rzadko pije cos innego niż niegazowana woda.
Tez sie czasami coli napije szczegolnie jak mam wrazenie, ze mnie zgaga lapie :)
Bywaja jednak takie dni jak np dzisiaj ze jade do rodzicow i tam juz oprocz herbaty potrafie caly dzien nic nie pic. Dlatsgo dzisiaj zabieram swoka butelkę i bede pic :)
Pijecie wodę dziewczyny, przecież maluch musi mieć co pić. Część wody jest dla naszego organizmu do funkcjonowania, reszta to wody płodowe które pije dziecko. Ja zawsze sobie myślę tak, że moje dziecko usycha z pragnienia [emoji6]
 
Mi endokrynolog zleciła ponownie glukozę na czczo. Już się stresuję, bo idę w piątek na badanie. Mój prowadzący zlecił mi badanie hemoglobiny glikowanej - stwierdził, że da to szerszy obraz sytuacji.
A Ty masz stwierdzoną cukrzycę i trzymasz dietę?
Tak, na krzywej wynik na czczo 93, pozostałe w normie. Mam dietę, jednak średnio wychodzi mi ścisłe trzymanie... Święta, Sylwester nie pomagały ;) jednak cukier mam ok, tylko od czasu do czasu poranny skoczy ;)
 
Pijecie wodę dziewczyny, przecież maluch musi mieć co pić. Część wody jest dla naszego organizmu do funkcjonowania, reszta to wody płodowe które pije dziecko. Ja zawsze sobie myślę tak, że moje dziecko usycha z pragnienia [emoji6]
W tej ciazy pije duzo wody, ale w poprzedniej malo pilam a z wodami mialam wszystko ok widocznie inne plyny tez ja spokojnie wytworzyły. Po porodzie dostalan naglej potrzeby picia i pilam po 5 litrow dziennie. Teraz pije tyle ile moj organizm sam wola, nie zmuszam sie do większej ilosci ale tak jak pisalam sama nawet nie wiem ile to jest. Musze to zobaczyć dzisiaj :)
 
Ja na początku ciąży piłam dużo wody ale później już mnie mdlilo z niej i znalazłam rozwiązanie [emoji16] woda z niewielką ilością syropu owocowego [emoji16] akurat pije malinowy z melisa [emoji4]
 
Ja niestety też nie pije za dużo. Nie czuje w ogóle pragnienia,co innego latem.
Mam dzisiaj wizyte o 12.40 [emoji3] nie mogę się doczekać, mam nadzieję że dzisiaj już będę wiedzieć płeć na 100% i że dzidzia zdrowo rośnie, no i ta szyjka sie nie skruciła... dam znać [emoji3] miłego dnia Wam życzę [emoji8]
U nas w Poznaniu słoneczko świeci [emoji3]
 
Ja niestety też nie pije za dużo. Nie czuje w ogóle pragnienia,co innego latem.
Mam dzisiaj wizyte o 12.40 [emoji3] nie mogę się doczekać, mam nadzieję że dzisiaj już będę wiedzieć płeć na 100% i że dzidzia zdrowo rośnie, no i ta szyjka sie nie skruciła... dam znać [emoji3] miłego dnia Wam życzę [emoji8]
U nas w Poznaniu słoneczko świeci [emoji3]
Trzymam kciuki! Oby wszysto bylo jak nalezy. Ja za tydzien chyba pojade do Poznania na weekend do przyjaciół :)
 
Ja niestety też nie pije za dużo. Nie czuje w ogóle pragnienia,co innego latem.
Mam dzisiaj wizyte o 12.40 [emoji3] nie mogę się doczekać, mam nadzieję że dzisiaj już będę wiedzieć płeć na 100% i że dzidzia zdrowo rośnie, no i ta szyjka sie nie skruciła... dam znać [emoji3] miłego dnia Wam życzę [emoji8]
U nas w Poznaniu słoneczko świeci [emoji3]
Ale super ja dopiero mam wizyte 15 stycznia [emoji21] jakoś ten czas się dluzy ostatnia wizyta 17 grudnia [emoji30] daj znać po wizycie [emoji4]
 
Hej dziewczyny
Dopiero wstałam i jak zwykle z bólem głowy.....
Ja staram się pić wody z cytryna 2-3 litry.
Trzymam kciuki za wizyty;)
 
reklama
hej laski ja juz czekam pod gabinetem. ale sie stresuje czy z dzidzia wszystko okej. jestem 3 w kolejce z tym ze dziewczyna przede mna tylko z wynikami badan. oby wszystko bylo dobrze....
 
Do góry