reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
No wlasnie taki był najlepszy, niezawodny [emoji4] chociaż zastanawiam się jak się mierzy takiemu bobasowi temperaturę jak on się ciągle rusza[emoji848][emoji85]
Mojemu nakzwyczajniej pod pacha mierze. Tyle ze teraz juz z rteciowym by nie wysiedzial pewnie a ten elektroniczny to minuta i po mierzeniu.
Mam tez takie przykladane do ucha i glowy więc zawsze mierze najpoerw tymi a jak kest podejrzenie goraczki to dopiero normalnym :)
 
Dziewczyny dzisiaj w Lidlu są fajne akcesoria do ćwiczeń. Dla nas szczególnie przydatna jest piłka. Ja wysyłam męża na zakupy i bitwę o piłkę w Lidlu [emoji23][emoji23][emoji23] są też maty do ćwiczeń i fajne ciuchy treningowe, jak ktoś ma świra jak ja na punkcie ćwiczeń to może skorzysta [emoji6]Zobacz załącznik 929830

Kiedyś dostałam taką piłkę. Jakiś czas ćwiczyłam. Ale nie za bardzo wiem jak ją w ciąży wykorzystać? No chyba,że przy porodzie. Macie jakieś strony z ćwiczeniami dla cieżarnych z tą piłką? Bo tak w ciemno to prędzej sobie krzywdę zrobię.
 
Kurcze ale się dzisiaj niewyspalam [emoji21] mam remont sypialni i śpimy w innym pokoju i co godzinę się dzisiaj budzilam [emoji37] efekt jest taki że boli mnie głowa [emoji53]
 
reklama
Do góry