reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja mam zamiar przenieść córkę do takiego łóżka za jakieś 5 msc czyli będzie miała 17 miesięcy:)Zobacz załącznik 929738
Śliczne te łóżko [emoji7][emoji7] moze i mi przy corci uda sie takie [emoji14]

Moj młody to bardziej auta wiec siłą rzeczy jego lozko wyglada tak [emoji14]
(Jedyne zdjęcie gdzie jest mniej wiecej wzgledny porzadek w pokoju [emoji85])
Screenshot_2019-01-02-17-12-19.jpeg
IMG_20180121_110933.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mówicie ze im szybciej tym lepiej?
Nasz przesypiał noce odkad skończył 6msc...jak miał 12-13 odrzucił smoczka więc uznalam że spróbujemy...bardziej to przeżywałam niż on...on był wręcz zadowolony i widze że lepiej mu się śpi ponieważ mąż wracał z pracy pozno więc późno do nas przychodził zanim pogadaliśmy itd to młody sie wiercil
 
Mąż kierował w drodze do domu, ale ja mam już w sobie coś takiego, że wiedząc o zmęczeniu kierowcy nie jestem w stanie spokojnie zasnąć. [emoji849]
Ja niestety jak pracowałam na nocki i spiac po 5-6 godzin na dobe z przerwami to nie dawałam rady i chociaż w jedna stronę musiałam sie zdrzemnac jak w wyjezdzalismy gdzies dalej :/
 
reklama
Trzymam kciuki! Wierze ze na pewno będzie wszystko dobrze! Koniecznie daj znac jak będziesz miala wyniki [emoji110][emoji110][emoji110]

A przypomnij dlaczego je robilas?
Ze względu na niezbyt dobre wyniki białka Pappa po prenatalnych (wyszło przez to zwiększone ryzyko trisomii 21). Usg wyszło dobrze. Na ryzyko miał również wpływ mój wiek - 35 lat. Lekarz określił ryzyko jako średnio niskie ze wskazaniem na zrobienie badań przesiewowych, ze względu na ryzyko większe niż 1:1000.
 
Do góry