reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Podziwiam, że to pijesz. Kwaśny burak to nie może być dobre. Ja mam problem z zwykłymi burakami, a co dopiero takie cudo. Jak już milosniczka buraka mówi, że nie dobre to szczerze Ci wierzę.
Ja bardzo lubie buraki ale gotowane cbhba jednak tylko ;)
Ponoć w niare dobre sa uraki tarte z jablkiem i marchewką sprobuje i tak :)
 
reklama
Moja pije mleko raz i czasem jeszcze się budzi na przytulnie. Nie wiem jak to będzie jak się dwójką obudzi razem. Mam nadzieje ze do tego czasu zacznie spać. A kiedy przenosicie maluchy z łóżeczka do łóżka małego? Tez mam wizytę 7 stycznia, mam nadzieję że poznam plec
Ja mam zamiar przenieść córkę do takiego łóżka za jakieś 5 msc czyli będzie miała 17 miesięcy:)
IMG_20181231_083238.jpeg
 
@ulau a łykasz magnez? Ja jem asmag 3x2. Daj znać co Ci powiedział lekarz. Ja mam wizytę dopiero za tydzień...
Ja biorę magnez rano i wieczorem. Dzisiaj jest lepiej. rano delikatnie odczuwalna A tak cały dzień spokojnie. Jutro wizyta o 19 więc jak się ogarnę dam znać co i jak.
Jestem po wizycie - ma być chłopak., cały i zdrowy.
Super. [emoji7]
 
Moja pije mleko raz i czasem jeszcze się budzi na przytulnie. Nie wiem jak to będzie jak się dwójką obudzi razem. Mam nadzieje ze do tego czasu zacznie spać. A kiedy przenosicie maluchy z łóżeczka do łóżka małego? Tez mam wizytę 7 stycznia, mam nadzieję że poznam plec
Ja synka przeniosłam jak miał 14 msc Z łóżka do łóżeczka i od razu do jego pokoju :)
 
reklama
Do góry