reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja chciałam po ślubie i się udało po roku [emoji6] mam tyle samo lat co Ty, ale chyba nie będę planować drugiego tak szybko, a później boję się że będę za stara [emoji85]

I ja mam tyle lat co wy. Zdecydowałam się na drugie bardzo szybko właśnie z powodu wieku. Doszłam do wniosku, ze jeśli jeszcze na macierzyńskim uda się zajść w ciąże to super, jeśli nie- to już odpuszczamy na amen. Tęsknie za moja praca i taka „normalna” rzeczywistością, ale nie chce zeby moje dziecko było jedynakiem. Miałoby smutne dzieciństwo chyba:/
 
I ja mam tyle lat co wy. Zdecydowałam się na drugie bardzo szybko właśnie z powodu wieku. Doszłam do wniosku, ze jeśli jeszcze na macierzyńskim uda się zajść w ciąże to super, jeśli nie- to już odpuszczamy na amen. Tęsknie za moja praca i taka „normalna” rzeczywistością, ale nie chce zeby moje dziecko było jedynakiem. Miałoby smutne dzieciństwo chyba:/
I to jest argument, który siedzi w głowie. Jednak, ja też bym chyba nie chciała.
 
Ze względu na niezbyt dobre wyniki białka Pappa po prenatalnych (wyszło przez to zwiększone ryzyko trisomii 21). Usg wyszło dobrze. Na ryzyko miał również wpływ mój wiek - 35 lat. Lekarz określił ryzyko jako średnio niskie ze wskazaniem na zrobienie badań przesiewowych, ze względu na ryzyko większe niż 1:1000.

Czyli przy ryzyku większym niż 1:1000 rekomendował badania tak? A jakie dokładnie miałaś to ryzyko?
 
reklama
Do góry