reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja oddałam dzisiaj krew na sanco. Teraz trudny czas oczekiwania.
Trzymajcie kciuki.
Trzymam kciuki i wysyłam pozytywne myśli. Będzie dobrze, musi.
I ja jestem tego samego zdania. Też chcę się zajmować sama i mam nadzieję że sobie poradzę. Mimo, że nie mam doświadczenia tak samo jak miałaś Ty. Nie lubię jak ktos mi się wtrąca, lubię mieć po swojemu i swoje sposoby.
To moje pierwsze dziecko, ale też chcę sama się zająć z pomocą męża. Jak uznamy, że jest tragedia nie dajemy rady to pewnie ja sprowadzę mamę, ale teściowej nigdy bo jest przesądna i ma takie starostwieckie metody.
 
Trzymam kciuki i wysyłam pozytywne myśli. Będzie dobrze, musi.To moje pierwsze dziecko, ale też chcę sama się zająć z pomocą męża. Jak uznamy, że jest tragedia nie dajemy rady to pewnie ja sprowadzę mamę, ale teściowej nigdy bo jest przesądna i ma takie starostwieckie metody.
Ja tez zamierzam razem z mężem, choc moja mama juz się oferowała z pomocą więc jak cos to z moja mama nie widzę problemu żadnego ale tesciowa never
 
reklama
Do góry