reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wygląda apetycznie. [emoji6]Ja właśnie zjadłam dwie miseczki żurku i mam ochotę na jeszcze [emoji39][emoji85].
A mnie się dziś zachciało zupy brokulowej [emoji6] też wciaglam dwie miseczki...
Ja oddałam dzisiaj krew na sanco. Teraz trudny czas oczekiwania.
Trzymajcie kciuki.
Będzie dobrze, trzymam kciuki
To ja dokładnie tak samo mówię do swojej teściowej :) a mojej mamie opowiadam "teściowa to, teść tamto", nigdy przy mojej mamie nie powiem na kogoś innego "mama" ani "tata" ;)
Jak wyszłam za mąż miałam 25 lat i na początku też nie wiedziałam jak mówić do męża rodziców. Było bezosobowo jakoś tak nijak. Ale z biegiem czasu jakoś tak samo naturalnie wyszło że praktycznie po pół roku mówiłam już mamo i tato. Mój mąż też tak mówi do mojej mamy
 
A przypomnij mi ile ma?
Moj dopiero 1,5 roku więc to tez dlatego. Ja nawet siedziec nie moge tylko coagle czynnie brac udział w zabawie :) ew. Jak gotuje to posadzic go na blat i on muso pomagać. Cos umyc, gdzies cos wrzucic, pomieszać bo inaczej moge zapomniec o zrobieniu czegokolwiek
Mój ma 15 miesięcy :)
 
Instynkt przychodzi i nawet brak doświadczenia nic tu wtedy nie znaczy [emoji6] ja po pierwszym porodzie nie mialam wyboru i musialam sobie radzic sama, jesli podczytywalas watek to moze wiesz dlaczego [emoji6] na a teraz jak juz wiem co i jak, mam swoje metody na wiekszosc spraw itd to wole sobie radzic sama [emoji6][emoji106]Ja tam lubie rady i obecnosc tz rodzicow no ale raczej bede wolala sama siedziec z dziecmi zaraz po porodzie, jak nie wiem jak sie bede czula, wygladala wile żeby nikt więcej mnie nie widzila wtedy [emoji14]
Nie mówię, że mamci o nic nie zapytam. Ale żeby przez 24h była że mną to bez przesady. Mam nadzieję, że tak jak mówisz instynkt zadziała i będę wiedziała co robić.
Jak dobrze pamiętam to wiem o co chodzi. Samodzielna jesteś i to jest najważniejsze.
 
reklama
Do góry