reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
I ja jestem tego samego zdania. Też chcę się zajmować sama i mam nadzieję że sobie poradzę. Mimo, że nie mam doświadczenia tak samo jak miałaś Ty. Nie lubię jak ktos mi się wtrąca, lubię mieć po swojemu i swoje sposoby.
Instynkt przychodzi i nawet brak doświadczenia nic tu wtedy nie znaczy [emoji6] ja po pierwszym porodzie nie mialam wyboru i musialam sobie radzic sama, jesli podczytywalas watek to moze wiesz dlaczego [emoji6] na a teraz jak juz wiem co i jak, mam swoje metody na wiekszosc spraw itd to wole sobie radzic sama [emoji6][emoji106]
No wiadomo, ze damy radę. Ja mam szczęście bo maz o 17 jest juz w domu. Nie chce miec wszystkiego na glowie ale nie lubie pomocy ze strony tesciowej czy mamy. Nie chce zeby minsoe ktos kręcił po mieszkaniu, zeby mi synka zabierali itp. Jedynie jak pojde rodzic to ktos sie bedzie musial nim zajac
Ja tam lubie rady i obecnosc tz rodzicow no ale raczej bede wolala sama siedziec z dziecmi zaraz po porodzie, jak nie wiem jak sie bede czula, wygladala wile żeby nikt więcej mnie nie widzila wtedy [emoji14]
 
Mam to samo [emoji849] nie przejdzie mi przez gardło mamo, mamusia itp [emoji85] tez mówię napije się mama herbaty, byla mama u lekarza itd
To ja dokładnie tak samo mówię do swojej teściowej :) a mojej mamie opowiadam "teściowa to, teść tamto", nigdy przy mojej mamie nie powiem na kogoś innego "mama" ani "tata" ;)
 
Ja do teściów mówię po imieniu, bo przed ślubem też tak się zwracałam. Chciałabym mówić mamo, ale jakoś tak mi chyba teraz głupio? Sama nie wiem
 
Ale dzis poszalalam. Kupiłam sobie w końcu ciążowe spodnie, legginsy i bluzeczke, od razu brzuszek ładniej sie prezentuje [emoji7] i na deser zjadłam lody w grycanie [emoji16][emoji85]
 
reklama
Ale dzis poszalalam. Kupiłam sobie w końcu ciążowe spodnie, legginsy i bluzeczke, od razu brzuszek ładniej sie prezentuje [emoji7] i na deser zjadłam lody w grycanie [emoji16][emoji85]

received_2171845656391808.jpeg
 
Do góry