reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Że CO PROSZĘ!!!
Ja pierdo... Sorry, ale jak może takie coś swojej kobiecie w ciąży powiedzieć. Wszystko ma być na tip top, a kim Ty jesteś jego służąca. Co on robi, oprócz zarabiania pieniędzy. Same przekleństwa mi się Cisna na jego temat.
No właśnie zarabia pieniądze a ja jestem od wszystkiego innego
 
Costy nie ma możliwości ..... on nienawidzi moich rodziców i gra nami żeby ich skrzywdzić.....on nie gada z nimi od lat a to dlatego że chcieli mi pomóc jak to rodzice ,widząc jego traktowanie mnie . To stwierdził że się wtracali żeby rozbić nasz zwiazek
Biedna nie możesz tak żyć. Musisz uciekać, bo to coraz gorzej jest. Rodzice napewno Ci pomogą. Nie będziesz sama.
No chyba, że widzisz dla Was jeszcze jakaś przyszłość.
 
No właśnie zarabia pieniądze a ja jestem od wszystkiego innego
Zajebiscie zarobić kasę i resztę mieć w dupie. Pan i władca się znalazł. Żeby chociaż dawał Ci pieniądze i nie kontrolował tak, ale on zachowuje się jakbyś była jego własnością. Jakim prawem, bo ma pieniądze to nie wszystko. Lepiej jeść suchy chleb i być szczęśliwa, niż mieć luksusy i być dreczona i nieszczęśliwa.
 
Dzień dobry! Wróciłam. To był dla nas intensywny czas. Święta, wesele, poprawiny i sylwester. Teraz tylko podróż poślubna :D
Wróciliśmy z Sywlka o 3 (moja córka poszła spać o 2.30 :O, na weselu o 3) i jeszcze w łóżkach.
Co do wychodzenia to ja nie lubie siedzieć w domu, więc my często wychodzimy, choć najczęściej z dzieckiem. I malować też się lubię, z domu bez makijażu nie wyjdę ;)
Szczęśliwego Nowego Roku Kochane! Aby wszystko było po Waszej myśli :*

Szczesliwego:)
Mamy nadzieje, ze wesele wypadło przednio:)
 
Zajebiscie zarobić kasę i resztę mieć w dupie. Pan i władca się znalazł. Żeby chociaż dawał Ci pieniądze i nie kontrolował tak, ale on zachowuje się jakbyś była jego własnością. Jakim prawem, bo ma pieniądze to nie wszystko. Lepiej jeść suchy chleb i być szczęśliwa, niż mieć luksusy i być dreczona i nieszczęśliwa.
Dokładnie. Musisz się od Niego uwolnić i zrobić to dla dzieci żeby nie widziały tego jak ojciec nie szanuje ich matki. Wiadomo że to ciężka decyzja ale z tego co czytam wydaje się jedyną słuszną....
 
reklama
Dziewczyny od tygodnia męczy mnie suchy kaszel i w nocy i rano boli gardło... jem miód, plucze gardło woda z woda utleniona i bol gardla przechodzi wtedy ale nie leczy mi przyczyny... i ten kaszel męczy, mam nadzieje ze nie szkodzi on bobasowi [emoji24]macie jakies sposoby na takie dolegliwosci ?
Możesz pić syrop z cebuli albo sto.dal
 
Do góry