reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry witam się w nowym Roku :) położyłam się spać o 3.i wstałam o 12!;P pierwszy raz tak długo spałam. Tyle jedzenia mi zostało bo u Nas była impreza i jak to się pilnowac z.jedzeniem ;P
@Vivienne 1 Kochana pisz co się dzieje
 
Dziewczyny od tygodnia męczy mnie suchy kaszel i w nocy i rano boli gardło... jem miód, plucze gardło woda z woda utleniona i bol gardla przechodzi wtedy ale nie leczy mi przyczyny... i ten kaszel męczy, mam nadzieje ze nie szkodzi on bobasowi [emoji24]macie jakies sposoby na takie dolegliwosci ?
 
Dzień dobry w nowym roku! :):):)
Tez się dzisiaj dziwnie czuje, jak po alko, a przeciez ani kropelki nie było. No i tańczyć w ciąży to dziwna sprawa. Wychodzi na to że nie potrafię, pol piosenki i odpoczynek a to tylko tupanko prawie w miejscu.

Mi się tańczy zupełnie normalnie. Nawet w szpilkach.
 
Cześć dziewczyny, witam się w nowym roku i życzę wszystkim szczęśliwego i spokojnego roku[emoji8][emoji8]

Ja czuje się jak nowo narodzona[emoji3] od rana zrobiłam dwa prania, wyszorowaną kuchnie, poćwiczyłam na orbitreku 20min i zrobiłam Mel B pośladki [emoji847][emoji847][emoji123][emoji123]
Mam mega dużo energii od jakiegoś tygodnia i zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne [emoji28]
 
Mi się tańczy zupełnie normalnie. Nawet w szpilkach.
No to Ci zazdroszczę. Ja się czuję gruba, jakbym miała usztywiony cały brzuch i da rady się wyginac. Co za tym. Idzie jak tańczyć bez brzucha. No jakoś podreptalam, ale jeszcze szybko się męczyłam, więc podziwiam Ciębie.
 
reklama
Do góry