reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry w nowym roku! :):):)
Tez się dzisiaj dziwnie czuje, jak po alko, a przeciez ani kropelki nie było. No i tańczyć w ciąży to dziwna sprawa. Wychodzi na to że nie potrafię, pol piosenki i odpoczynek a to tylko tupanko prawie w miejscu.
 
reklama
Jak nigdy nie mialam skłonnosci do Febry tak teraz jest tragedia [emoji24][emoji24][emoji24] w ciagu 5 tyg mam 3 raz i to na pół ust mi wywaliło szlak mnie jasny zaraz trafi chyba
Kiedys też mi tak wychodziła na potęgę. Odkąd dostałam tabletki na receptę to jak ręką odjal. Ale nie mam pojęcia jak w ciąży sobie radzić. Czy nawet głupia maść jest bezpieczna, nie mam pojęcia
 
Hej [emoji173]

Dziewczynki tez wam juz wysiadaja plecy? [emoji848]

Bo ja np jak juz za dlugo siedze lub leze w jednej pozycji to zaczynam je czuć albo jak leze na plecach (wznak) to czuje krzyz - mozliwe ze macica z maluszkiem jest juz takim obciążeniem?? [emoji50]

Też pobolewa mnie brzuch, ale nie sa to bole jak na miesiaczke tylko takie jakby klucia, ciagniecia, az czuje caly brzuch jak mnie sciaga ...ale tu obstawiam ciągły rozrost , sam lekarz mi mówił ze takie drobniutkie osoby moga odczuwać wzrost brzuszka dosc mocno..[emoji57]
 
Cześć Dziewczyny, witam się i ja w Nowym Roku. Do 5 siedzieliśmy u sasiadow, jedlismy, gadalismy a po północy już graliśmy w gry ale o 5 juz padłam [emoji16]

Życzę Wam oczywiście wszystkiego czego tylko sobie życzycie no i szczęśliwego rozwiazania i zdrowych bobasów [emoji4][emoji8]
 
Mierzył kość udowa i główkę ale w sumie nie wiem jakie wymiary, powiedział tylko, że tak ja ma być ;) zajęłam się tym że dziewczynka i na resztę już nie patrzylam :p


Ja miałam w drugiej ciąży przy dolnej granicy ich wizytę dokładnie to na usg sprawdzali, wszystko było ok, kazali po.prostu dużo pić ;)


Lekarka mówiła że bardziej na chłopca wygląda ale nie jest pewna i na 100% podadzą dopiero na polowkowych


Moje dzieci wytrzymały do 2 w nocy :O
Byłam w szoku że trzylatek dał radę


Życzę Ci żeby był super, mimo wszystkich przeciwności


Jeśli możesz to zamiast laltatorem spróbuj ręcznie wycisnąć trochę do momentu ulgi, powinno być lepiej

Dziewczyny wszystkiego co najlepsze w nowym roku dla Was i waszych rodzin. Szybkich bezproblemowych porodów, zgodnie z oczekiwaniami :)

Poszłam spać o trzeciej, bawiliśmy się świetnie, czwórka dzieci szalejaca po mieszkaniu i czterech dorosłych grających w remika :D hahaha większość na trzeźwo ;)
O jaaa uwielbiam grac w remika!
 
Dziewczyny przepraszam ale nie jestem w stanie pisać. Jestem w strasznym stanie psychicznym. Ciągle płaczę, bije się z myślami co mam zrobić. Wczoraj na konsultacji i lekarz powiedział że na daną chwilę nie widzi nic niepokojącego, że wszystko jest dobrze.
To czemu tak sie zle sie czujesz?

Doczytałam, ze czeka Cie amniopunkcja. Bedzie dobrze, wszystke tu trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Twoja Dzidzie❤
A ostatnie slowa lekarza niech Cie w tym utwierdzaja!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry