reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witajcie, przypomnijcie mi proszę kogo ćwiczenia z YouTube polecacie dla ciężarnych? Była o tym mowa, a nie mogę odnaleźć. Cukier mi szaleje to może ćwiczenia pomogą [emoji53].

Mi cukier dobrze zbija ćwiczenie na orbitreku, zazwyczaj 20min dziennie później pare powtórzeń jakiś lekkich siłowych ćwiczeń i mam super cukier [emoji6]
 
Śliczny leżaczek dla księżniczki [emoji3]
To takie tabletki z apteki :) i to jest mega tanie a mozna powiedziec naturalne na tle tych wszystkich kremow czy plynow do kapieli.
Chociaz wiem, ze z ta pielegnacja każdy doradza cos innego. Ja jako nieswiadoma mama kupilam oczywoscoe oliwke dla synka po kapieli. Polozna przyszla i mnie opieprzyla za oliwke ;) więc miałam zapas do czyszczenia kuchenki w sumie dalej mam :)
Ja kąpałam z dodatkiem Emolium.
Przypominam bo być może ktoś nie doczytał, osoby chętne dołączyć do wątku zamkniętego proszone są o wysłanie mi wiadomości prywatnej :) jeszcze dziś i jutro czekam z wysłaniem pełnej listy osób :)
@Agatki doszła wiadomość?[emoji6]
Witam się w 19 tygodniu :) wczoraj ukochana córcia skończyła roczek. Czas bardzo szybko leci. Dopiero co się urodziła mała kruszynka a teraz taka "dorosła":)
9 stycznia mam już połówkowe usg i może się dowiem kto tam mieszka:)
Do marca mam zamiar urządzić pokój córki gdyż wyprowadza się na swoje ( do pokoju obok). Tylko nie mam pomysłu na aranżacje wnętrza. Jedyne co wiem to jakie łóżeczko zbuduje mąż:)Zobacz załącznik 929228Zobacz załącznik 929229
Ja zawsze mam przed czasem wszystko gotowe i w drugiej ciąży mi sie to mega przydało bo w 32 pękł mi pęcherz
Ja powoli zaczynam kompletować jakieś ubranka i tym podobne. Po starszych córkach nic nie mam i muszę wszystko kupić. Nie chcę zostawiac na ostatnią chwilę bo jestem po konizacji szyjki i w każdej chwili może się okazać że muszę leżeć albo w domu albo w szpitalu a jednak pewne rzeczy trzeba przed zakupem dotknąć [emoji3]
My kiedys dostaliśmy w szpitalu przy jakiejś jelitówce brązową maść do pupy i ona była genialna ale nie pamiętam jak sie nazywała i wiem że ciężko było ja kupic. Ale ten linomag tez dobry
To chyba Tormentiol, potwierdzam jest genialny.
A ja tak leze leze i czekam az bobo da znac i nic...az sie zaczynam niepokoić [emoji52]
Moje małe też spokojne, też się martwię trochę ale 7 stycznia mam wizytę mam nadzieję że wszystko jest ok. U mnie teraz 17+1.
 
Śliczny leżaczek dla księżniczki [emoji3]Ja kąpałam z dodatkiem Emolium.@Agatki doszła wiadomość?[emoji6]Ja powoli zaczynam kompletować jakieś ubranka i tym podobne. Po starszych córkach nic nie mam i muszę wszystko kupić. Nie chcę zostawiac na ostatnią chwilę bo jestem po konizacji szyjki i w każdej chwili może się okazać że muszę leżeć albo w domu albo w szpitalu a jednak pewne rzeczy trzeba przed zakupem dotknąć [emoji3]To chyba Tormentiol, potwierdzam jest genialny.Moje małe też spokojne, też się martwię trochę ale 7 stycznia mam wizytę mam nadzieję że wszystko jest ok. U mnie teraz 17+1.
No u mnie troszkę sie coś ruszylo [emoji6] ale delikatnie choc musimy pamiętać ze na tym etapie te ruchy moga byc bardzo nieregularne , u mnie 17+0 i wizyta 5 a 15 polowkowe juz mam [emoji2]
 
Wypada ciężarnej w taką kiecę się ubrać? Czy wyglądam jakbym się najadla za mocno? [emoji849][emoji849][emoji849] i tak zza konsoli mnie nie będzie prawie widać dlatego nie szaleję z brokatem i błyskiem. W końcu będę w robocie.Zobacz załącznik 929257Zobacz załącznik 929258
Kochana z taka figurą to wszystko wypada [emoji7][emoji7]

U mnie dzis na boega wiec dopiero do was zagladam ... Od rana bylam u kosmetyczki wieczorem z mezem idziemy na sale i trzeba bylo sie z deka ogarnac [emoji23][emoji23]
 
reklama
Noooo i sexi mamuśka gotowa do działania, hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]
20181231_132012.jpeg
 
Do góry