reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Juz tak dawno nie pilam nic z babelkami :)
Ja też, ale na jutro czeka na mnie takie cudo i nie mogę się doczekać. [emoji39]
IMG_20181228_175114.jpeg
 
ja to bede chciala kupic wozek za mniej niz tysiąc zl. z checia bym kupila używamy nie widze w tym problemu. 2 tysiecy za wozek nie dam [emoji6] wole te pieniazki przeznaczyc na cos innego. tymbardziej ze i tak nie bedzie dlugo użytkowany. to tylko moje zdanie nie linczujcie mnie [emoji6]
 
ja to bede chciala kupic wozek za mniej niz tysiąc zl. z checia bym kupila używamy nie widze w tym problemu. 2 tysiecy za wozek nie dam [emoji6] wole te pieniazki przeznaczyc na cos innego. tymbardziej ze i tak nie bedzie dlugo użytkowany. to tylko moje zdanie nie linczujcie mnie [emoji6]
Tu większość mówi o uzywanyxh wózkach :)
Sama mam uzywany i bardzo go lubie ale 3 tys bym za niego nie dala ;) w sumie nie wiem ile siostra zaplacila ale pewnie cos ok 200 funtow
 
reklama
ja to bede chciala kupic wozek za mniej niz tysiąc zl. z checia bym kupila używamy nie widze w tym problemu. 2 tysiecy za wozek nie dam [emoji6] wole te pieniazki przeznaczyc na cos innego. tymbardziej ze i tak nie bedzie dlugo użytkowany. to tylko moje zdanie nie linczujcie mnie [emoji6]
Ja mysle dokładnie tak samo [emoji14]
 
Do góry