reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja nie badałam, ale jestem po usunięciu woreczka już 10 lat. A od jakiegoś czasu czuję właśnie czasem jakieś dolegliwości bólowe jakby wątroba czy coś. I często mam problemy z jelitami a staram się jeść zdrowo. Muszę iść do lekarki niech mi da skierowanie i muszę to skontrolować. Wozeczek śliczny[emoji3]wygląda jak nowy [emoji16]ja mam wstępnie wybrany X-lander x-cite ale muszę jeszcze na żywo zobaczyć.Zobacz załącznik 929160
Tez bardzo fajny :)lubie takie spacerówki
Ja mam ten ze zdjęcia. Tak jak mówię średnio dla dziewczynki ale bardzo go lubię więc bez sensu kupować nowy.
Screenshot_2018-12-30-20-12-18.jpeg
 
Szczerze może jestem pesymistka ale na. Moje to testów żadnych nie będzie, oleja sprawę i tyle. Obym się mylila.
No właśnie tez sie zastanawiam czy to nie bedzie tak jak z wiekszoscia zalecen... zalecenia sobie lekaze i polozne sobie [emoji52]ale oby było inaczej, przy wczesnym rozpoznaniu niepokojacych znakow moza by bylo uniknac wieelu tragedii.. no ale ja to chyba licze na niemożliwe [emoji849]
Zazwyczaj kaucja stanowi wysokosc jednego miesiecznego czynszu. Duzo wiecej zażądała?
No niestety, cena miesiecznego wynajmu to 700zl odstepnego a babka chce kaucje w wysokosci 5tys [emoji849]
Ok, wiadomo wszystkie rzeczy tam chce zostawic, nawet tv i wszystkie inne sprzety to pewnie dlatego[emoji848]zobaczymy we wtorek, moze uda sie jakos dogadać, oby bo juz nie chce siedziec tz rodzicom na glowie no i chce miec nasz prywatny kąt[emoji120]
 
Ej dziewczyny a orientuje sie ktoras z was jak to teraz bedzie z tymi nowymi zaleceniami standardow opieki okoloporodowej ?
Tak to za duzo sie nie zmienia ale nowoscia maja byc te testy na depresje - myślicie ze lekarze prowadzacy będą je przeprowadzac ? [emoji848]
Może Ci mlodzi ambitni, cała reszta tych z doswiadczeniem raczej nie stosuje sie do nowych wytycznych bo oni woedza lepiej. Przyklad chocoazby cukrzyca
 
No właśnie tez sie zastanawiam czy to nie bedzie tak jak z wiekszoscia zalecen... zalecenia sobie lekaze i polozne sobie [emoji52]ale oby było inaczej, przy wczesnym rozpoznaniu niepokojacych znakow moza by bylo uniknac wieelu tragedii.. no ale ja to chyba licze na niemożliwe [emoji849]No niestety, cena miesiecznego wynajmu to 700zl odstepnego a babka chce kaucje w wysokosci 5tys [emoji849]
Ok, wiadomo wszystkie rzeczy tam chce zostawic, nawet tv i wszystkie inne sprzety to pewnie dlatego[emoji848]zobaczymy we wtorek, moze uda sie jakos dogadać, oby bo juz nie chce siedziec tz rodzicom na glowie no i chce miec nasz prywatny kąt[emoji120]
Faktycznie bardzo dużo sobie wola. Pierwszy raz o czym takim słyszę. Trzy czynsze max jako kaucję. Dziwna kobiecina!
 
No właśnie tez sie zastanawiam czy to nie bedzie tak jak z wiekszoscia zalecen... zalecenia sobie lekaze i polozne sobie [emoji52]ale oby było inaczej, przy wczesnym rozpoznaniu niepokojacych znakow moza by bylo uniknac wieelu tragedii.. no ale ja to chyba licze na niemożliwe [emoji849]No niestety, cena miesiecznego wynajmu to 700zl odstepnego a babka chce kaucje w wysokosci 5tys [emoji849]
Ok, wiadomo wszystkie rzeczy tam chce zostawic, nawet tv i wszystkie inne sprzety to pewnie dlatego[emoji848]zobaczymy we wtorek, moze uda sie jakos dogadać, oby bo juz nie chce siedziec tz rodzicom na glowie no i chce miec nasz prywatny kąt[emoji120]
O jeju to strasznie dużo! Pytanie czy przy wyprowadzce Wam by to w calosci oddała, bo ludzie sa dziwni. Moja znajoma wynajmuje mieszkanie super wyposażone a kaucja tyle co normalnie czylinjeden czynsz. Z tym, ze czynsz dwa razy taki.
 
Najlepiej poczytać sobie jakieś rankingi najnowsze o pierwszych fotelikach do auta.
Ja wybieram maxi cosi cabriofix. Do córki też go miałam.
Potem oddałam siostrze, dla jej synka. A potem został sprzedany. Bardzo się zdziwiłam, że ktoś chciał odkupić łupinę po dwójce dzieci, czego nie ukrywała w ogłoszeniu. Nie miał stłuczki, z wyglądu jak nowy, ale ja bym się nigdy nie zdecydowała na używany fotelik niewiadomego pochodzenia
 
Może Ci mlodzi ambitni, cała reszta tych z doswiadczeniem raczej nie stosuje sie do nowych wytycznych bo oni woedza lepiej. Przyklad chocoazby cukrzyca
Moj lekarz jest dosc mlody [emoji14] no do 40 to mu na pewno jeszcze troche brakuje [emoji57] ciekawe, bede 7stycznia na wizycie to zapytam [emoji848]
Faktycznie bardzo dużo sobie wola. Pierwszy raz o czym takim słyszę. Trzy czynsze max jako kaucję. Dziwna kobiecina!
No nie wiem zobaczymy we wtorek[emoji849]
 
reklama
No właśnie tez sie zastanawiam czy to nie bedzie tak jak z wiekszoscia zalecen... zalecenia sobie lekaze i polozne sobie [emoji52]ale oby było inaczej, przy wczesnym rozpoznaniu niepokojacych znakow moza by bylo uniknac wieelu tragedii.. no ale ja to chyba licze na niemożliwe [emoji849]No niestety, cena miesiecznego wynajmu to 700zl odstepnego a babka chce kaucje w wysokosci 5tys [emoji849]
Ok, wiadomo wszystkie rzeczy tam chce zostawic, nawet tv i wszystkie inne sprzety to pewnie dlatego[emoji848]zobaczymy we wtorek, moze uda sie jakos dogadać, oby bo juz nie chce siedziec tz rodzicom na glowie no i chce miec nasz prywatny kąt[emoji120]
O kurde masakra 5 koła:-\ tysiąc jest do przejścia ale 5?
 
Do góry