reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@Kaamilaaa na slasku takie kaucje to chyba norma, my wcześniej placilismy niecałe 3 tysiące kaucji za mieszkanie uwaga 27 metrów.... Przy czym nie było w nim ani sprzętu ani w sumie niczego, ale kaucja została zwrócona jak się wyprowadzalismy

Co do łupin to faktycznie te zwykle z wózków 3w1 nie nadają się do przewożenia dzieci, są zapiete samym pasem, przy wypadku dziecko może wypaść razem z fotelikiem i w brew pozorom nie jest to wcale trudne, taki maluch kompletnie nie jest chroniony w nim. Fotelik należy kupić najlepiej taki z bazą, wtedy to się że tak powiem trzyma kupy i jak dojdzie do kolizji takie dziecko jest bezpieczniejsze. To samo dotyczy starszych dzieci, foteliki tylko z bazą najlepiej na isofix oraz koniecznie! Tyłem do kierunku jazdy :)
 
reklama
Też obaliliśmy dziś szampana truskawkowego. Nie wiem czy to było piccolo, ale smakowało jak lizak [emoji14][emoji14] Mąż pojechał do biedronki i kupił jeszcze 3 butle na jutro. Tylko tak korek strzelił, że odbił się od sufitu i prawie trafił w małą, a leciał z impetem!
 
No właśnie tez sie zastanawiam czy to nie bedzie tak jak z wiekszoscia zalecen... zalecenia sobie lekaze i polozne sobie [emoji52]ale oby było inaczej, przy wczesnym rozpoznaniu niepokojacych znakow moza by bylo uniknac wieelu tragedii.. no ale ja to chyba licze na niemożliwe [emoji849]No niestety, cena miesiecznego wynajmu to 700zl odstepnego a babka chce kaucje w wysokosci 5tys [emoji849]
Ok, wiadomo wszystkie rzeczy tam chce zostawic, nawet tv i wszystkie inne sprzety to pewnie dlatego[emoji848]zobaczymy we wtorek, moze uda sie jakos dogadać, oby bo juz nie chce siedziec tz rodzicom na glowie no i chce miec nasz prywatny kąt[emoji120]

Woooow, jeszcze nigdy nie słyszałam o tak dużej kaucji dla mieszkania do celów prywatnych:) to chyba jakiś pałac ;)
 
Też obaliliśmy dziś szampana truskawkowego. Nie wiem czy to było piccolo, ale smakowało jak lizak [emoji14][emoji14] Mąż pojechał do biedronki i kupił jeszcze 3 butle na jutro. Tylko tak korek strzelił, że odbił się od sufitu i prawie trafił w małą, a leciał z impetem!
Te biedronkowskie też są dobre ale to nie to samo co piccolo [emoji23]
 
A ja mam upatrzony wózek Anex Cross, ale chyba zapoluje na używany. Zobacz załącznik 929180
Stare baby gadają, że w czarnych wózkach dzieci się duszą.
Miałam czarną spacerówkę dla córki. W lato tapicerka się szybko nagrzewała i kupiłam jasny pokrowiec od MiaJG, ale więcej od nich nie kupię, bardzo wypłowiał materiał po miesiącu, jakaś licha bawełna mi trafiła
 
reklama
ja to bede chciala kupic wozek za mniej niz tysiąc zl. z checia bym kupila używamy nie widze w tym problemu. 2 tysiecy za wozek nie dam [emoji6] wole te pieniazki przeznaczyc na cos innego. tymbardziej ze i tak nie bedzie dlugo użytkowany. to tylko moje zdanie nie linczujcie mnie [emoji6]

I słusznie:)
Ja przy pierwszym kupiłam nowy, ale dzisiaj ze spacerówki jestem średnio zadowolona. No sama na dzisiaj tez kupiłabym używkę, ale jak to mówią: mądry Polak po szkodzie:)
 
Do góry