reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Za wczesnie chodze spać, bo tyle nadrabiania;)
Ja dzisiaj do teściów na obiad a tam blogie lenistwo. Niestety synek mi sie pochorowal znowu, ma kaszel, katar i niewysoka gorączkę. Mam nadzieje, ze dzisisj będzie lepiej
 
Witam Dziewczyny!
Problemy z zasypianiem przywiodły mnie tutaj, nawet nie miałam pojęcia, ze istnieje takie forum, a tu już widzę ogromną ilość postów (niestety raczej nie do nadrobienia). Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć? Chętnie "pogadam" z Wami o wszystkim i o niczym. A do rzeczy: spodziewam się mojego pierwszego dziecka (po prenatalnych na 80% dziewczynka), mam 30 lat, mieszkam na południu hmmm i nie wiem co jeszcze wam o sobie napisać aby dać się poznać?
Z racji dalszej ochoty na sen poczytam choć parę stron w tył

Gratulacje :)
Śmiało możesz dołączyć:)
 
Dziewczyny mam takie troche intymne pytanie. Chodzi mi o śluz...od poczatku mialam taki wodnisty mleczny i bylo go dość sporo...a wczoraj zmienil konsystencje i jest gęsty, ciągnący...trochę jak kisiel....miala tak któraś z Was?
Pierwsze co mi wyskoczyło jak wpisalam w google to odejscie czopa sluzowego...ale ja mam dopiero 14 tydzien wiec na to stanowczo za wcześnie ;)
Wizyta u ginekologa za 2 tygodnie dopiero....

To normalne, ja mam taki gesty śluz. Moe nie mon stop śle z dzidzia ok i infekcji zadnrj
 
Dziewczyny mam takie troche intymne pytanie. Chodzi mi o śluz...od poczatku mialam taki wodnisty mleczny i bylo go dość sporo...a wczoraj zmienil konsystencje i jest gęsty, ciągnący...trochę jak kisiel....miala tak któraś z Was?
Pierwsze co mi wyskoczyło jak wpisalam w google to odejscie czopa sluzowego...ale ja mam dopiero 14 tydzien wiec na to stanowczo za wcześnie ;)
Wizyta u ginekologa za 2 tygodnie dopiero....
Od kilku tyg mam dużo gęstego śluzu. Nawet przez chwilę podejrzewalam infekcje (wykluczona przez gina). Teraz produkcja trochę się uspokaja...ale jeszcze tydzień temu co chwilę zmienialam wkładki.
 
reklama
Ja dam wszystkim tutaj te dwa/trzy dni czasu na wiadomość i wtedy pełną listę zgłoszę dopiero, bo teraz sylwester, nowy rok to wiadomo że czas gdzie sporo dziewczyn jest poza zasięgiem :) potem oczywiście można dopisać ale nie chce ciągle aniaslu głowy zawracać a nie jestem pewna czy ja będę mogła to zrobić sama.
Będę przez kilka dni przypominać o tym tutaj na wątku
 
Do góry