reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Kiedyś poruszałyśmy temat grupy na facebooku - doszłyśmy do wniosku, że nie każdy tego fb ma, a poza tym to forum jest bardzo czytelne i "domowniczkom" które są tu od początku ciąży jak najbardziej odpowiada :) także ja nie będę tego rozdzielać i zostaję tutaj.
Dokladnie [emoji4] ja weszlam na tu forum z mysla zeby właśnie tu pisac a nie na fb. Czerwcowki 2019 na fb na pewno istnieja i zaloze sie ze jest nie jedmn taka grupa wiec jak ktos chce to moze byc i tu i tu albo tylko w jednym miejscu a ja zostaje tutaj, nigdzie się nie wybieram[emoji4]
 
Ja bym sugerowala Ciebie[emoji4][emoji6]
Dzięki za zaufanie Dziewczyny :) z uwagi na mój zawód to teraz mam wolne i jestem na forum codziennie, ale w sumie został mi jeszcze kawałek stycznia pracujący... także myślę, że znalazłabym czas żeby podjąć się moderowania ;) chciałabym tylko drugiego naprawdę aktywnego moderatora :) czekam na stanowisko @Agatki w tej sprawie ;)
 
Jakos na początku wpadla tu raz dziewczyna od razu z propozycją przejścia na fb. Niektóre dziewczyny chyba sa tu i tu bo taka grupa na fb juz jest [emoji4]
Ja sama nie jestem za fb, bo po pierwsze nawrt nie mam konta a po drugie fb nie jest miejscem anonimowym [emoji57]
To postanowione zostajemy tutaj :) ale fakt tutaj to forum jest calkiem przejrzyste
 
Ja mam podobnie, rok starań o dziecko które planowaliśmy i nic. A jak się udało to byłam przerażona jestem właściwie. Czuję się czasem nieswojo na forum bo jakoś nie fiksuje na punkcie dziecka i nie czuję więzi żadnej tym bardziej instynktu. Nigdy nie lubiłam dzieci i nie lubię , mam nadzieję że z własnym będzie inaczej [emoji85]i też przepłakałam początki [emoji23]

Pocieszę Cię, też nie lubię dzieci i o dziwo mam już jedną córkę i życia sobie bez niej nie wyobrażam ale idę jak idę do kogoś gdzie jest dużo dzieci to irytuje mnie ich wrzask, jak u kogoś jest jakieś maleństwo to mój mąż od razu rwie się żeby wziąć je na ręce a ja sobie tylko pomyślę "no super dziecko jak dziecko" i nie mam ochoty brać je na ręce. I mimo tego chciałam bardzo drugie dziecko, strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam te 2 kreski na teście a potem jakoś czar prysł, ciągle się boję, znów te nieprzespane noce, kolki, ząbki itd strasznie mnie przerażają i do tego poród
 
reklama
Do góry