reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mąż po wigilii u mojej rodziny powiedział, że się strasznie głupio zachowało kilka osób, w tym moja matka. Wszyscy wiedzą o moich problemach z za niskim łożyskiem i pobytem w szpitalu, a tu on dostaje życzenia "żebyście syna mieli". Mamy już córkę, akurat jak byłam w ciąży z nią, to moja matka też wtedy życzyła mężowi po cichu syna. Strasznie przykro mi się zrobiło, że znowu to robi, jakby to było teraz ważne.
Nawet jak jeździłam z pierwszymi plamieniami po lekarzach, to też się zaraz dopytywała przez telefon, czy płeć mi powiedział. Wkurzyłam się I odpowiedziałam, że jechałam sprawdzić, czy dziecku serce bije, a nie dopytywać co widać w kroczu.
A jak byłam w szpitalu, to moja siostra mówiła do mojego męża, że to na pewno będzie chłopiec, bo z chłopakami ma się w ciąży przeboje ze szpitalem [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Dziewczyny ja po wizycie :)
Tyle ile sie uśmiałam to chyba dawno nie było :)
Ten mpj mlody doktorek jest niesamowity. Zobaczcie jaką przekazał wiadomość drugiemu lekarzowi (prywatnie tam chodzę a on jest jego prowadzacym specjalizację)
Ogólnie balam sie reakcji jak powiem, że chodzę do drugiego lekarza a on juz chyba o tym wiedzial wczesniej. Swoja droga dobrze, ze mu powiedziałam :)
Przytylam kg w 2 tyg :\
Aaaa no i na 90% dziewczyna a na 100% dowiem się po porodzie ;) w ogóle najpierw Mała zaslaniala się nogami ale jak powiedzialam, ze mial odmienne zdanie niz prywatnie lekarz to powiedział ze mu dałam ambitne zadanie i sie nie podda zanim nie sprawdzi.
20181227_182802~2.jpeg
 
Cześć Dwupaczki :)))
Poniżej mój brzuszek z wczorajszego popołudnia ;) święta minęły naprawdę w przemiłej atmosferze, było dużo rozmów o dzieciach, także moje tematy [emoji39][emoji39][emoji39] wszyscy pytali o imię, ja z mężem nieśmiało, że jeszcze nie wiemy i może Iga? Od momentu tych sugestii nasze dziecko było tyle razy tak nazwane, że powoli nie widzę innej opcji [emoji38]
Dzisiaj już jesteśmy w domku u siebie - paczka z jedzeniem od jednej mamy, od drugiej mamy i takim to sposobem pełna lodówka. Mąż odsypia "ciężki kaliber" świat ([emoji28]) a ja wsuwam wędzonego jesiotra. Malutkiej chyba "zasmakował" bo czuję coraz to wyraźniejsze ruchy, cudowne uczucie. :)))
Miłego dnia Dziewczyny! Zobacz załącznik 928417
Jaki fajny :) U nas też pierwszy typ to Iga, drugi Alicja [emoji4] pewnie jeszcze się pozmienia
 
3.01 i nie zamierzam wyjść bez 100 % pewności [emoji6][emoji2]
U mnie dziś 16+4 w poniedziałek zacznę 18 tydzień. Liczę na to że skoro dzidzia tydzień do przodu to lek.gin juz nie będzie miała wątpliwości
Ja mam też 3.01 i mam nadzieję, że potwierdzi się córeczka ;)
 
Cześć brzuszki!
Ale mnie forum wkurzyło, wysmarowałam super post i mnie wywaliło [emoji36] no cóż...

Chciałam tylko wrzucić fotki z ostatniego USG, miałam to zrobić w święta ale jakoś czasu brakło [emoji39]

Oto mój prawdopodobnie synek [emoji41][emoji7] zdjęcia z 21 grudnia [emoji6] na jednym z nich macha do was pozdrawiając [emoji6]
IMG-20181227-WA0003~2.jpeg
IMG-20181227-WA0004~2.jpeg
 
Cześć brzuszki!
Ale mnie forum wkurzyło, wysmarowałam super post i mnie wywaliło [emoji36] no cóż...

Chciałam tylko wrzucić fotki z ostatniego USG, miałam to zrobić w święta ale jakoś czasu brakło [emoji39]

Oto mój prawdopodobnie synek [emoji41][emoji7] zdjęcia z 21 grudnia [emoji6] na jednym z nich macha do was pozdrawiając [emoji6]Zobacz załącznik 928536Zobacz załącznik 928537
Ale super! Gratuluję synka! :))
mnie też dziś raz wywaliło.... to chyba kolejny problem cudownych "aktualizacji" apki. Oprócz wywalania nie widzę polubionych komentarzy. [emoji849]
 
reklama
Powiem Wam, że ją już nastawilam się na córkę i mam nadzieję, że to się potwierdzi na najbliższej wizycie :D ale oczywiście synek tez jest mile widziany
 
Do góry