reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Zaobserwowalam "wysyp" dziewczynek czerwcówek :) nawet na grupie fejsbukowej. Ciekawe, czy moment zajścia w ciążę ma jakiekolwiek znaczenie. Pewnie nie, ale tak się złożyło [emoji4]
Pewnie nie :D
Chiński kalendarzyk nie pozostawiał złudzeń - u mnie poczęcie we wrześniu, październiku, listopadzie i chyba nawet grudniu miało owocować chłopczykiem [emoji38]
 
A chłopiec ma już wybrane imię? :))

Nie:), ale kiedyś ustaliliśmy ze córka to będzie Natalia, a ni się raptem odwidziało:))) także przynajmniej nie będzie o to sporów.

U Nas dzisiaj pierwsze urodziny w szpitalu:((
Jeszcze się goście nie zeszli, a Julek poszedł do łazienki jak kończyłam sałatki i polizał bądź nawet trochę zjadl( tego niestety nie wiem) żel do Wc taki przyklejany do muszli:((
Od razu ograliśmy na pogotowie, no i profilaktycznie Nas zatrzymali na dobę na obserwacje. Biedny noc nie może jeść dziś s nocy i od tego incydentu i najprawdopodobniej jutro rano tez nie będzie mógł:(((
Ech, ciężki ten dzień ale trzymajcie kciuki by nic się mu nie stało i szybko Nas jutro wypisali. W szpitalu jestem po raz pierwszy, nawet rodziłam go w prywatnej klinice także nie moje realia:((
 
Super ze z maluszkiem wszystko w porzadku :) serio , teraz chłopiec?? Cieszycie sie czy woleliscie dziewczynke??


I czesc dziewczyny!
Ja o 0:30 mialam taka rewolucje , ze zalowalam ze tego nie nagralam , ale maz spal nie chcialam swiecic lampa , ale za to dzis udalo mi sie uchwycić na telefon ruch [emoji4] tylko wiecie co mnie zastanawia moze nawet martwi...bo jesli czuje ruchy to od 3 dni tylko w jednym miejscu i dosc nisko, a mianowicie tam gdzie koncza sie wloski lonowe i z prawej strony [emoji55]


Piekne brzuszki [emoji173][emoji173] u nas dzis 16 i 3 dni [emoji7]

Było Nam to obojętne, ale to raczej Masze ostatnie dziecię także parka byłaby miła, no ale juz wiem jak z chłopcami się obchodzić i ubranka całkowicie wyszykowane:)
Ja wyprawki robić nie będę;).
Trochę tylko smutno, ze ominą mnie makijażowe plotki i zwierzenia nt chłopaków i wspólne babskie ploty, ale będę wychowywać moje skarby na mam nadzieje super facetów, którzy są naprawdę empatyczni:)
 
Nie:), ale kiedyś ustaliliśmy ze córka to będzie Natalia, a ni się raptem odwidziało:))) także przynajmniej nie będzie o to sporów.

U Nas dzisiaj pierwsze urodziny w szpitalu:((
Jeszcze się goście nie zeszli, a Julek poszedł do łazienki jak kończyłam sałatki i polizał bądź nawet trochę zjadl( tego niestety nie wiem) żel do Wc taki przyklejany do muszli:((
Od razu ograliśmy na pogotowie, no i profilaktycznie Nas zatrzymali na dobę na obserwacje. Biedny noc nie może jeść dziś s nocy i od tego incydentu i najprawdopodobniej jutro rano tez nie będzie mógł:(((
Ech, ciężki ten dzień ale trzymajcie kciuki by nic się mu nie stało i szybko Nas jutro wypisali. W szpitalu jestem po raz pierwszy, nawet rodziłam go w prywatnej klinice także nie moje realia:((
Jeeej :(( trzymam kciuki żeby ta historia skończyła się bez szwanku dla synka..
 
Nie:), ale kiedyś ustaliliśmy ze córka to będzie Natalia, a ni się raptem odwidziało:))) także przynajmniej nie będzie o to sporów.

U Nas dzisiaj pierwsze urodziny w szpitalu:((
Jeszcze się goście nie zeszli, a Julek poszedł do łazienki jak kończyłam sałatki i polizał bądź nawet trochę zjadl( tego niestety nie wiem) żel do Wc taki przyklejany do muszli:((
Od razu ograliśmy na pogotowie, no i profilaktycznie Nas zatrzymali na dobę na obserwacje. Biedny noc nie może jeść dziś s nocy i od tego incydentu i najprawdopodobniej jutro rano tez nie będzie mógł:(((
Ech, ciężki ten dzień ale trzymajcie kciuki by nic się mu nie stało i szybko Nas jutro wypisali. W szpitalu jestem po raz pierwszy, nawet rodziłam go w prywatnej klinice także nie moje realia:((
Ojej biedny, trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze [emoji11]
 
reklama
Było Nam to obojętne, ale to raczej Masze ostatnie dziecię także parka byłaby miła, no ale juz wiem jak z chłopcami się obchodzić i ubranka całkowicie wyszykowane:)
Ja wyprawki robić nie będę;).
Trochę tylko smutno, ze ominą mnie makijażowe plotki i zwierzenia nt chłopaków i wspólne babskie ploty, ale będę wychowywać moje skarby na mam nadzieje super facetów, którzy są naprawdę empatyczni:)
Takich facetów potrzeba! Poza tym córka nie będzie Ci podbierać kosmetyków i zajmować szafek w łazience :D to właśnie zasugerował mi mój mąż po wieści o dziewczynce [emoji39]
 
Do góry