reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dokładnie, tak jak opisujesz, też czuję znowu takie smyranie delikatne i pukanie, ale chciałabym więcej i mocniej, bo zaczynam wątpić czy sobie nie wkręcam ;)
Mysle ze sobie nie wkrecasz [emoji6] pojutrze zaczynamy 18(!)tc (juz??[emoji33]) i pewnie teraz tylko czekac az maluszki z dnia na dzien beda sie rozkrecac [emoji6] az bedziemy mialy dość kiedy beda nam nogami kopac po pecherzu a główkę wciskajac nam pod zebra [emoji13]
 
reklama
Kurcze dziewczyny straszycie mnie tymi ruchami bo u mnie jest już 16+5 do tego druga ciąża i nic nie czuje jeszcze
To jest bardzo indywidualna sprawa [emoji6] zadna z was nie powinna na tym etapie panikowac jesli chodzi o ruchy [emoji6] moze byc tak ze poki co dzidzia jest aktywna tylko w nocy kiedy śpisz i dlatego nie czujesz ruchow mimo ze dzidzia szaleje [emoji6]
 
Ja mam wrazenie, ze jem duzo mniej niz zazwyczaj. Dzisiaj ze smakiem zjadlam sloik cwilkly z chrzanem :) i kapuste z grzybami. Później juz na sile kawalek ciasta zeby tesciowej bylo milo.
Bylismy na zywej szopce i jak zobaczylam kielbase z ogniska to mi sie oczy zaswiecily ;) tyle jedzenia w domu a ja kielbase jadłam [emoji23][emoji23] zjadlam tylko pol i nie dalam rady wiecej ale byla wysmienita hehe :)
 
Hejka mamusie! A ja się witam po kilku dniach nieobecności....ciezko mi teraz zorganizować czas zeby byc na bieżąco. Za duzo biegania przy dzieciach i świętach. Wczoraj wigilia u nas i dzisiaj goście kolejni. Więc dopiero odpoczywam. Aż się boję o moją szyjke.... [emoji848]czy nie przesadziłam. Wizyta dopiero 3.01.
Maleństwo tez jakis czas przestałam czuć A teraz od 2-3 dni takie delikatne smeranie. Brzuch mam już bardzo duży. Wszyscy od razu widzą. Trzecia ciąża jednak robi swoje.
Dobrej nocy Wam życzę [emoji8][emoji8]
I postaram się być bardziej aktywna [emoji6]
 
Dobry wieczór! Właśnie się położyłam. Przed snem, mimo, że byłam objeżdżona, wsunęła trochę żelek- jakoś mnie ochota naszła. U mnie jest 15+5, druga ciąża, ale ruchów nie czuje. Co prawda mam jakieś smyranie czasem, ale to chyba nie to. ;)
4 dni do wesela zostały, w sumie 3 :O Zaczynam się stresować. Nawet pierwszego tańca nie mamy. :(
 
Dobry wieczór! Właśnie się położyłam. Przed snem, mimo, że byłam objeżdżona, wsunęła trochę żelek- jakoś mnie ochota naszła. U mnie jest 15+5, druga ciąża, ale ruchów nie czuje. Co prawda mam jakieś smyranie czasem, ale to chyba nie to. ;)
4 dni do wesela zostały, w sumie 3 :O Zaczynam się stresować. Nawet pierwszego tańca nie mamy. :(
Spokojnie, będzie dobrze! Ja wybierałam pierwszy taniec z mężem w dzień wesela ;) spontaniczne wybory według mnie są najlepsze, nie musi to być walc wiedeński ćwiczony miesiącami ;))
 
Dobry wieczór! Właśnie się położyłam. Przed snem, mimo, że byłam objeżdżona, wsunęła trochę żelek- jakoś mnie ochota naszła. U mnie jest 15+5, druga ciąża, ale ruchów nie czuje. Co prawda mam jakieś smyranie czasem, ale to chyba nie to. ;)
4 dni do wesela zostały, w sumie 3 :O Zaczynam się stresować. Nawet pierwszego tańca nie mamy. :(
smyranie to chyba to bo ja tez mam. [emoji6] sluchaj ja jako mloda mezatka moge powie dziec ze 1 tanca nie mieliśmy i zatanczylismy normalnie. nie stresuj się ten dzien tak szybko mija jest tyle wrażeń ja co prawda walnelam kielicha na odwage bo lato bo nie bylam w ciazy ale bez tego tez by poszlo. w kosciele nie widzisz gosci tylko księdza więc skupienie na przysiedze[emoji4]
 
reklama
Do góry