reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry. Wreszcie znalazłam chwilkę żeby napisać. Odebrałam przed świętami wyniki pappy. Wszystko wydaje się w porządku. To i święta spokojniejsze.
Po śniadaniu ledwo się ruszam. A od wczoraj mam wielki brzuch.
Czasem wydaje mi się,ze juz czuje jakieś ruchy,ale to chyba za wcześnie. Już nie mogę się doczekać.
Dobry wieczór mamusie. My dziś uciekliśmy od zgiełku..rano msza kościółek szopka i jasełka mega atrakcją dla naszego prawie 2latka później drzemka i pojechaliśmy na zywa szopke i pogladac dekoracje...jutro jedziemy do rodziny więc zmieniliśmy coroczne tradycje a co do jedzenia mało jem a i tak patrZec nie mogę już
 
reklama
Jak tam dziewczyny, czy dziś tylko prawdziwa ciąża czy jeszcze spożywcza? Bo ja to już na jedzenie patrzeć nie mogę i dobrze że lekarza mam w Sylwestra to wtedy dopiero wejdę na wagę
 
Cześć piękne moje ..... Ale się objadlam u mnie spokojnie.... jestem po poważnej rozmowie .... zobaczymy co z.tego wyjdzie.... całuski dla Was
 
Witajcie,
Ja dzisiaj na obiad zrobiłam tylko rosół, bo po wigilii nie mogłam patrzeć na jedzenie.
Popołudniu byliśmy u teściów, to nie tknelam ciasta, a na sałatkę w ogóle nie miałam ochoty. Ogólnie rzecz biorąc niewiele dzisiaj jem...
Totalnie antyjedzeniowy dzień, masakra, pełna lodówka a ja nie mogę nic znaleźć co bym chciała zjeść, wręcz wmusilam w siebie dwie kromeczki z szynką, mozzarellą i pomidorem.
Ostatni tydzień zabiegany i maleństwo nie czułam wcale a od wczoraj znowu się więcej rusza
Ach, w czwartek odebralam wyniki badań prenatalnych i wszystko ok :)
Wpisali mi na wynikach termin na 15.06 czyli jeden dzień później niż wg om
Odpoczywacie
Miłego wieczoru
 
Witam sie [emoji106] u nas dzis spokojnie [emoji6] wczoraj pyszne jedzonko dzis tylko kazdy sobie cos dojadal z wczoraj jesli chciał [emoji6] ja sie jakos specjalnie nie objadalam wiec nie jest zle [emoji106] ale mam plan najesc sie jutro [emoji23] jutro obiad dla wszystkich i będą rolady, kluski slaskie, ryby, sorowki rozne i moja ulubiona z pora i jablka z majonezem [emoji39]takie kulki z indyka nadziewane serem porem i pieczarkami z frytkownicy a ja juz od daaawna mam na nie smaka takze poki co zostawiam sobie miejsce zeby je jutro zjesc w wiekszych ilosciach [emoji39][emoji85][emoji23]

Dzis troche sniegu spadlo to mlody mial frajde zrobilismy wieeelkiego bałwana [emoji106][emoji14]
 
A ja chciałam zapytać gdzie czujecie bąbelki...? Pewnie z trzy palce nad pepkiem, z boku to za wysoko i to tylko żarełko świąteczne ? :D
 
A ja chciałam zapytać gdzie czujecie bąbelki...? Pewnie z trzy palce nad pepkiem, z boku to za wysoko i to tylko żarełko świąteczne ? :D
Raczej zdecydowanie za wysoko [emoji57]

Ja jestem dzis w 16+5 a mala czuje nisko, miedzy pepkiem a łonem[emoji6]

Właśnie siedze przy choince z tz i jego rodzicami a w brzuszku czuje delikatne puk puk [emoji7][emoji7]magia [emoji7]
 
Raczej zdecydowanie za wysoko [emoji57]

Ja jestem dzis w 16+5 a mala czuje nisko, miedzy pepkiem a łonem[emoji6]

Właśnie siedze przy choince z tz i jego rodzicami a w brzuszku czuje delikatne puk puk [emoji7][emoji7]magia [emoji7]
Dokładnie, tak jak opisujesz, też czuję znowu takie smyranie delikatne i pukanie, ale chciałabym więcej i mocniej, bo zaczynam wątpić czy sobie nie wkręcam ;)
 
reklama
Do góry