reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry dziewczyny! Wstalam przed moimi mężczyznami wiec mam chwile dla siebie i zamierzam siedzieć w wannie najblizsze 20 minut :)
Coś mnie katar dorwal :( Jutro wizyta i juz byn chciała zeby byl wieczór. Dzisiaj znowu wędrówki po calej rodzinie.
Wyglada na to ze przytylam ale moze to efekt zajadania się kapusta :)
Na Wigiliii męża ciotki chyba chcialy byc mile bo ciagle powtarzaly, ze ja wcale na ciezarna nie wyglądam i jak to mozliwe :)
Wczoraj jak wstalam to po tej kapuscie sama jak sw. Mikolaj wygladalam :)
Maz nawet podszedl zlapal mnie za brzuch i z rozczarowaniem stwierdził że nic nie czuje. W poprzedniej ciazy jak mialam taki brzuch to juz dawno czuliśmy ruchy.
 
Część dziewczyny :) wstałam znowu z.bólem głowy masakra......pije właśnie kawę i jem karpatke :p z tego przejedzenia (mam 1kg więcej na wadze niż przed świętami) nie mogę się wyspac :p a zaraz jedziemy.w gości jeszcze.ostatni dzień ;)
Dziś 16+0:):)
Miłego dnia kochane :):)
 
reklama
Do góry