reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No to mamy kolejną dziewczynkę! ❤️❤️❤️
IMG_20181222_131925.jpg
 
reklama
Współczuję :(
Mi właśnie ten ból przeszedł po kawie, właśnie skończyłam sprzątać i do końca dnia robię NIC - kocham ten plan [emoji39]
O jaaa jak super, ja dopiero wróciłam do żywych po tabletce i kawie, chociaż nadal głowa ćmi. Ze sprzątania mam do ogarnięcia tylko łazienkę i pranie. Potem utkne w kuchni do nocy, plan na dziś ryba po grecku, barszcz z buraka i się gotuje zakwas w lodówce więc luz. A pochwalę się udało mi się kupić sledzie takie świeże bez głowy wypatriszone i zapragnelam takich smażonych w occie. Całą ciąże o nich marzę [emoji16]
Melduję się na razie tak na szybko. Uwaga. Będę miała córeczkę [emoji3][emoji3] wszystko jest w najlepszym porządku. Malutka sobie zadowolona wymachiwala rączkami [emoji173][emoji173]
gratulacje![emoji3590]
 
Dziękuję :)
Trzecia córka?? Ale super [emoji3] a co mąż na ten babiniec?? [emoji28][emoji28][emoji28]
Chwilowo chyba jest załamany, nic nawet nie mówił :D
Ale super jaka dama z rączką
Taki facepalm :D
No to gratuluję [emoji106]
Wesolo twoj maz bedzie mial z 4 babami [emoji85]Zobaczysz ze ci wyjdzie nawet nie bedziesz wiedziała kiedy [emoji13][emoji23]
Biedny, już całkiem zamieszka w garażu :)
 
Dziękuję :)

Chwilowo chyba jest załamany, nic nawet nie mówił :D

Taki facepalm :D

Biedny, już całkiem zamieszka w garażu :)
Haha będzie miał 4 Królewny :) Mój mąż by chyba oszalał. Ciągle mi mówi, ze syn latwiejszy w obsłudze bo trzeba pilnować tylko jednego a dziewczyna to klopot pilnujesz calego osiedla ;)
Jak bedzie córeczka to będzie pewnie zazdrosny o każdego chlopaka w okolicy :)
 
reklama
Ja tez zazdroszcze wam ze znacie plec :)
Ja wyczuwam ze bedzie chlopak ale sie okaże 15 stycznia najszybciej o ile sie ujawni [emoji4]

Wiecie napisalam do mojego gin z Pl p te badanie polowkowe czy bedzie w porządku jesli bedzie to 19 tydz i 1 dzien a on napisal ze tak wiec juz sie nie martwie [emoji4] a co do stawiania macicy , to mowil ze nie zaszkodzi brac magnez , wiec zaczne go brac [emoji4] tutaj duzo z was go bierze wiec bede i ja , a moj maz mowi skoro w ciazy jest takie zapotrzebowanie na magnez to moze mam jakieś braki i ten bol nogi moze byc tez tym spowodowany , tak na chlopski rozum to moze ma racje , no nic zobaczymy [emoji8]
 
Do góry