reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Melduję się na razie tak na szybko. Uwaga. Będę miała córeczkę [emoji3][emoji3] wszystko jest w najlepszym porządku. Malutka sobie zadowolona wymachiwala rączkami [emoji173][emoji173]
Super, ze takie dobre wieści :)

U mnie sprzątanie na finiszu :) Nawet sobie sos do lasagne na jutro przygotowalam, zeby juz jutro kuchni nke budzić :)
Wieczorem tylko dorobimy pierniczków, bo Ignaś prawie wszystkie zjadl z choinki
 
Kurczę. Chciałam dziewczynkę ale jakoś tak myślałam, że będzie chłopczyk. Także jestem w szoku [emoji3]
Miałam to samo :D na pierwszym USG "widziałam" chłopca pomimo, że była widoczna tylko kropeczka [emoji39] ale nie zapomnę wizyty na początku 12 tygodnia jak lekarz jeszcze nic nie mówił, a ja widziałam piękny żeński wyrostek płciowy.. namieszało mi to w przeczuciach [emoji39]
 
Miałam to samo :D na pierwszym USG "widziałam" chłopca pomimo, że była widoczna tylko kropeczka [emoji39] ale nie zapomnę wizyty na początku 12 tygodnia jak lekarz jeszcze nic nie mówił, a ja widziałam piękny żeński wyrostek płciowy.. namieszało mi to w przeczuciach [emoji39]
ja tez chce znac juz plec!! [emoji16]
 
reklama
Do góry