reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja też się witam. Idę pod prysznic, zbieram się k wyruszam do lekarza [emoji173]. A, zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć, że dzisiaj wypisują mamę. Nie ma obrażeń wewnętrznych więc nie chcą jej trzymać. Trochę się boję jak będzie funkcjonować z taką głową, ale zaopiekujemy się nią. Ważne, że święta spędzi w domu [emoji4] odezwę się zaraz po wizycie, obym tylko miała dobre wieści
Super że mamusia będzie w domu na Święta .
 
Kurde ale zmienili te forum, masakra jest teraz, jakieś takie nieczytelne....
A ja nie widze zadnych zmian, poki co [emoji6]i obym nie widziala [emoji14]
Hehehe to.samo pomyślałam jak otworzyłam oczy" czuje się jak.na kacu"
Współczuję [emoji849] najgorsze to bylo chyba to ze tak chcialo mi sie pic a tu najpierw leki trzeba najpierw i popic mala iloscia wody a potem odczekac pol godziny[emoji849]
 
A ja nie widze zadnych zmian, poki co [emoji6]i obym nie widziala [emoji14]Współczuję [emoji849] najgorsze to bylo chyba to ze tak chcialo mi sie pic a tu najpierw leki trzeba najpierw i popic mala iloscia wody a potem odczekac pol godziny[emoji849]
Też mam takiego jakby kaca.. wybitnie to niesprawiedliwe w naszym przypadku [emoji39][emoji39]
 
Kciuki za wizytę:)A mój nadal śpi..wyczuwa że mama zmęczona :)Ja też dziś i paznokcie i włosy..ale ja mam dobrze bo u siostry w salonie :) młody się wybawi z dziećmi...
U mnie dom wysprzątany jutro dekoracje w poniedziałek sałatki ciasta itp i można świętowac.. chociaż znów smutne święta..możliwe że u teścia nowotwór nawraca.. :( dziś powinniśmy coś wiedzieć...no i martwię się o dzidzię waga dalej w dół a ja ani jej nie czuje ani nie widzę ani żadnej kuleczki dosłownie nic..oszaleje do wizyty:(
A moze Twoj objaw to spadek wagi? Na pewno niedlugo zaczniesz ja odbijac! Kciuki za tescia!

Kurde ale zmienili te forum, masakra jest teraz, jakieś takie nieczytelne....
Tez mi sie to nowe nie podoba. Czesc po polsku, czesc po angielsku, wszystko biale i jakies pokrecone. Nie wiem, czemu w dzisiejszych czasach panuje moda na ciagle aktualizacje, ktore zamiast poprawiac to pogarszaja :baffled:

Nie rozumiem tez, czemu niektore z nas maja zielone rozki a inne nie, bo ja nie widze roznicy miedzy dziewczynami z rozkami a tymi bez :eek:

A ja od wczoraj jestem przerazona. Mialam na plecach kaszaka. Nie zauwazylabym go sama ale wyczula go u mnie masazystka. To taki badziew z zasady niegrozny ale na wszelki wypadek mial byc wyciety. Tyle, ze operacje (ambulatoryjna) przelozylam, bo okazalo sie, ze jestem w ciazy. Kaszak mial sobie poczekac. Ale wczoraj w to goovno wdal sie stan zapalny - jedyna mozliwa komplikacja z kaszakiem. Cala noc probowalam leczyc go mascia ichtiolowa - bez skutku. I teraz musze do szpitala a tam obawiam sie, ze bedzie niedobrze. Albo zechca we mnie pakowac przez dwa miesiace antybiotyk (NIE CHCE!!!!!) albo beda chcieli go wyciac bez znieczulenia, bo ci nasi debile w szpitalu lecza ciezarne bez znieczulenia miejscowego :szok: Przeciez to chore! Bol i stres sa wiekszym zagrozeniem dla dziecka niz miejscowe znieczulenie. Jak na zlosc ida swieta, wiec nie znajde nigdzie prywatnego chirurga ktory by mi wycial w znieczuleniu. A czekac z tym goovnem w stanie zapalnym nie mozna :sad:
 
A moze Twoj objaw to spadek wagi? Na pewno niedlugo zaczniesz ja odbijac! Kciuki za tescia!


Tez mi sie to nowe nie podoba. Czesc po polsku, czesc po angielsku, wszystko biale i jakies pokrecone. Nie wiem, czemu w dzisiejszych czasach panuje moda na ciagle aktualizacje, ktore zamiast poprawiac to pogarszaja :baffled:

Nie rozumiem tez, czemu niektore z nas maja zielone rozki a inne nie, bo ja nie widze roznicy miedzy dziewczynami z rozkami a tymi bez :eek:

A ja od wczoraj jestem przerazona. Mialam na plecach kaszaka. Nie zauwazylabym go sama ale wyczula go u mnie masazystka. To taki badziew z zasady niegrozny ale na wszelki wypadek mial byc wyciety. Tyle, ze operacje (ambulatoryjna) przelozylam, bo okazalo sie, ze jestem w ciazy. Kaszak mial sobie poczekac. Ale wczoraj w to goovno wdal sie stan zapalny - jedyna mozliwa komplikacja z kaszakiem. Cala noc probowalam leczyc go mascia ichtiolowa - bez skutku. I teraz musze do szpitala a tam obawiam sie, ze bedzie niedobrze. Albo zechca we mnie pakowac przez dwa miesiace antybiotyk (NIE CHCE!!!!!) albo beda chcieli go wyciac bez znieczulenia, bo ci nasi debile w szpitalu lecza ciezarne bez znieczulenia miejscowego :szok: Przeciez to chore! Bol i stres sa wiekszym zagrozeniem dla dziecka niz miejscowe znieczulenie. Jak na zlosc ida swieta, wiec nie znajde nigdzie prywatnego chirurga ktory by mi wycial w znieczuleniu. A czekac z tym goovnem w stanie zapalnym nie mozna :sad:
Oj, niedobrze, pech ogromny :( rozumiem, ze nie można sobie przeczekać tego stanu zapalnego bo samo nie przejdzie... musisz zaufać lekarzom, nie masz innego wyjścia chyba :/
 
Dziewczyny dziś się odwazylam i pierwszy raz poprosiłam o bycie obsluzona w sklepie bez kolejki :)
Ja mam z tym problem... ostatnio w rossmanie dwie dziewczyny pani kasjerka postanowiła wpuścić przede mnie bo były w widocznej ciąży. Przy pakowaniu zakupów tylko powiedziałam grzecznie "najgorzej jak tej ciąży jeszcze nie widać" - "oooj to proszę mówić, koniecznie!" ale mam jakiś opór przed tym..
 
reklama
A moze Twoj objaw to spadek wagi? Na pewno niedlugo zaczniesz ja odbijac! Kciuki za tescia!


Tez mi sie to nowe nie podoba. Czesc po polsku, czesc po angielsku, wszystko biale i jakies pokrecone. Nie wiem, czemu w dzisiejszych czasach panuje moda na ciagle aktualizacje, ktore zamiast poprawiac to pogarszaja :baffled:

Nie rozumiem tez, czemu niektore z nas maja zielone rozki a inne nie, bo ja nie widze roznicy miedzy dziewczynami z rozkami a tymi bez :eek:

A ja od wczoraj jestem przerazona. Mialam na plecach kaszaka. Nie zauwazylabym go sama ale wyczula go u mnie masazystka. To taki badziew z zasady niegrozny ale na wszelki wypadek mial byc wyciety. Tyle, ze operacje (ambulatoryjna) przelozylam, bo okazalo sie, ze jestem w ciazy. Kaszak mial sobie poczekac. Ale wczoraj w to goovno wdal sie stan zapalny - jedyna mozliwa komplikacja z kaszakiem. Cala noc probowalam leczyc go mascia ichtiolowa - bez skutku. I teraz musze do szpitala a tam obawiam sie, ze bedzie niedobrze. Albo zechca we mnie pakowac przez dwa miesiace antybiotyk (NIE CHCE!!!!!) albo beda chcieli go wyciac bez znieczulenia, bo ci nasi debile w szpitalu lecza ciezarne bez znieczulenia miejscowego :szok: Przeciez to chore! Bol i stres sa wiekszym zagrozeniem dla dziecka niz miejscowe znieczulenie. Jak na zlosc ida swieta, wiec nie znajde nigdzie prywatnego chirurga ktory by mi wycial w znieczuleniu. A czekac z tym goovnem w stanie zapalnym nie mozna :sad:
Daj znac co powiedzą lekarze :/ kurde akurat teraz taki pech eh :/
 
Do góry